Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα

ΠΡΟΒΟΛΗ #2 ΤΗΣ ANIMECLIPSE ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 05 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 11:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:
mazter έγραψε:
2)η γραμματοσειρες ηταν για τα μπαζα.μαλλον καλυτερα οχι οι γραμματοσειρες τοσο αλλα το χρωμα τους.δεν ξερω πως φαινονται στο πισι ι στην τιβι αλλα στο προτζεκτορα απλα δεν καναν..προσωπικα δεν καταφερα να διαβασω καμια απο τις καλλιγραφικες γραμματοσειρες με αποτελεσμα να χασω ενα μεγαλο μερος του εργου.δευτερο ελεος

Είπα παραπάνω ότι μπορώ να δεχτώ οποιαδήποτε κριτική, θετική ή αρνητική. Το παραπάνω όμως δε νομίζω ότι εντάσσεται στην έννοια της κριτικής. Θα σε παρακαλούσα να προσέξεις τη διατύπωσή σου άλλη φορά, διότι
1ον) Πολλοί από τους εκάστοστε θεατές έχουν ενστάσεις για τον τρόπο με τον οποίο γίνεται ένα fansub (γραμματοσειρές, χρώματα, κλπ.) αλλά χρησιμοποιούν λέξεις που δεν θίγουν αυτούς που έχουν κοπιάσει για να βγει κάτι.
2ον) Δεν μπορείς να ξέρεις πόσες ώρες δαπάνησα εγώ από το χρόνο μου ώστε να πας εσύ και να κάτσεις να δεις μια ταινία σε προβολή της AnimeClipse. Δεν μπορείς να ξέρεις υπό ποιες συνθήκες έγινε η ταινία, επομένως δεν δέχομαι σε καμία περίπτωση να μου πετάς τη λέξη μπάζα στα μούτρα. Θα δεχτώ να πεις ότι δε σου άρεσε αλλά ως εκεί.
3ον) Κανείς μας δεν πληρώνεται γι'αυτό που κάνει, και το κάνει επειδή το γουστάρει, γιατί είναι πορωμένος, γιατί του αρέσει. Επομένως δεν νομίζω ότι μπορεί να δεχτεί τέτοια απαξίωση της δουλειάς του από τον οποιονδήποτε.

Στην τελική, θα μπορούσα χωρίς να πω τίποτα από τα παραπάνω, να γυρίσω και να πω ότι είσαι μεγάλος ... (η γνωστή λέξη), αλλά προτιμώ να εκφράσω την άποψή μου πιο κόσμια και χώρίς να θίγω κάποιον.

Υ.Γ. Θα ήθελα κάποια τοποθέτηση και από τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας της AnimeClipse, ειδικά αυτούς που οργάνωσαν τη βραδιά που ξέρουν κάποια πράγματα καλύτερα...


και εμενα φιλε κανενας δεν με υποχρεωσε να ερθω να δω την προβολη και να φερω και αλλα ατομα μαζι μου,μονο και μονο για να υποστηριξω αυτη την πρωτοβουλια σας...εκατσα ενα διωρο εκει και προσπαθουσα να καταλαβω τι σ**** εγραφε στην οθονη...ειχα και την παντελη αδιαφορια σας για τα ατομα που καναν φασαρια και το γλυκο ηρθε κ εδεσε.εσυ καθοσουν στις πρωτες σειρες αλλα ο κυριος ογκος των θεατων ηταν πιο μακρια...δοκιμασες να δεις πως φαινονται απο πισω;προφανως οχι γιατι αμα δοκιμαζες θα καταλαβαινες οτι το εργο απλα δεν βλεποταν.οσον αφορα την ωρα εγω εσκασα μυτη στις 9 και μετα απο εμενα το πολυ πολυ 4-5 ατομα να ηρθαν ακομα..απλα περιμεναμε σαν χανοι επι 3 τεταρτα..αμα δεν σαρεσει η διατυπωση μου σορρυ.αλλα αυτην εχω για αυτο που βιωσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 12:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωπα ωπα, mazter, οντως μιλα λιγο πιο κοσμια παρακαλω.
Να διευκρινησω κατι: ο Raziel δεν παρεστη στην προβολη, λογω αποστασης.
Η αληθεια ειναι οτι η γραμματοσειρα ητανε αρκετα μικρη για την προβολη, αλλα η ευθυνη δεν πηγαινει στον Raziel (που παρεμπιπτοντως, ανελαβε εξ'ολοκληρου το fansub της ταινιας αυτης). Η ευθυνη πηγαινει σε μενα, που δεν προλαβα να την δω προτου παιχτει στην προβολη, ωστε να ξεκαθαρισω το θεμα με την γραμματοσειρα με τον Raziel.

Υστετα απο την χτεσινη προβολη, αποφασισα να μην ξαναγινει (απο μερους μου) αλλη, διοτι πολυ απλα, δεν αντικρυσα μεγαλη ελευση του κοινου, σε σχεση με την προηγουμενη προβολη. (σημειωτεον, στην πρωτη μας προβολη τον Μαιο, ειχαν ερθει 100 ατομα, ενω στην χτεσινη υπηρχαν μονο 40-50, οπου θα περιμενε κανεις παραπανω ατομα)

Με λιγα λογια, ολος ο κοπος ( τεραστια καταπονηση του Raziel για την εγκαιρη προετοιμασια της ταινιας, κλεισιμο της ημερομηνιας απο μενα με την κινηματογραφικη ομαδα Φυσικου, δημιουργια της αφισας απο την Banshee, εκτυπωση 150 αφισων απο φιλους μου, αφισοκολληση με μενα , τον Sandog, τον Gkatzo, τον Orson, τον gerund και αλλα 2 παιδια επι δυο μερες) πηγε ουσιαστικα χαμενος.

Οποτε ας κατσουμε ολοι σπιτακι μας, ας την κατεβασουμε την ταινια, και ας την δουμε στον καναπε-κρεβατι μας, με την ησυχια μας.
Οτι εγινε εγινε, και δεν προκειται να ξαναγινει...

Μην ξεχασουμε να ευχαριστησουμε οσα ατομα ηρθαν εχτες Thumbs UP
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xHATEBREEDx στις Σαβ Δεκ 09, 2006 12:49 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 12:47 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την όλη αυτή προσπάθεια αξίζετε όλοι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!!! Thumb 2 Up Respekt

Το ότι δεν ήρθε κόσμος δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να οργανωθεί πάλι κάτι αντίστοιχο.
Μπορεί η ταινία να μη τράβηξε το ενδιαφέρον του κοσμου, μπορεί να φταίει η προπερίοδος/προοδος/ατυπη εξεταστική (όλα το ίδιο σημαίνουν απλα απο σχολή σε σχολή διαφέρει η λέξη που χρησιμοποιούμε) που είναι σε εξέλιξη αυτό το καιρό στις περισσότερες σχολές, ίσως φταίει η Ευρωλίγκα ή το ΟΥΕΦΑ ή δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο. Μην απογοητεύεστε! Δείτε μόνο πόσα εγγεγραμμένα μέλη υπάρχουν κ πόσο πορωνόμαστε όλοι με τα projects που έχετε αναλάβει (αν κ η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι έχετε ανοίξει πολλά μέτωπα) Wink

Keep good working Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:01 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο θεμα της προβολης εχω να πω το εξης.

Ο καθε ανθρωπος εχει μια αποψη και ειναι απολυτα σεβαστο να την εκφραζει οποια κι αν ειναι αυτη αλλα παντα στα πλαισια του λογικου.

Φαντασου mazter καθε λιγο και λιγακι με τον παραμικρο ψιθυρο βαβουρα κουβεντα να σηκωνοταν ο xHATEBREEDx και να εκραζε ολο τον κοσμο.Καθε αλλο απο ταινια δεν θα εβλεπες.

Και σε οτι εχει να κανει με το θεμα του Raziel.Επειδη ειχα και προσωπικη κουβεντα μαζι του ο χρονος που δαπανησε για να παρουσιασει ενα αποτελεσμα καλο ή κακο δεν θα το κρινω εγω αλλα οι παρεβρισκομενοι ηταν μεγαλος και σιγουρα θυσιασε αλλα πραγματα για να πετυχει τον σκοπο ενoς funsuber.Οποτε κατα την γνωμη μου πρωτα απ'ολα του αξιζει ενα Μπραβο με ολη την σημασια της λεξεως.
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 11:49 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
και εμενα φιλε κανενας δεν με υποχρεωσε να ερθω να δω την προβολη και να φερω και αλλα ατομα μαζι μου,μονο και μονο για να υποστηριξω αυτη την πρωτοβουλια σας...εκατσα ενα διωρο εκει και προσπαθουσα να καταλαβω τι σ**** εγραφε στην οθονη...ειχα και την παντελη αδιαφορια σας για τα ατομα που καναν φασαρια και το γλυκο ηρθε κ εδεσε.εσυ καθοσουν στις πρωτες σειρες αλλα ο κυριος ογκος των θεατων ηταν πιο μακρια...δοκιμασες να δεις πως φαινονται απο πισω;προφανως οχι γιατι αμα δοκιμαζες θα καταλαβαινες οτι το εργο απλα δεν βλεποταν.οσον αφορα την ωρα εγω εσκασα μυτη στις 9 και μετα απο εμενα το πολυ πολυ 4-5 ατομα να ηρθαν ακομα..απλα περιμεναμε σαν χανοι επι 3 τεταρτα..αμα δεν σαρεσει η διατυπωση μου σορρυ.αλλα αυτην εχω για αυτο που βιωσα.


Φυσικά και κανένας δε σε υποχρέωσε να έρθεις. Και φυσικά όπως ειπώθηκε ΔΕΝ ήμουν εκεί. Και να ήμουν πάντως, δε νομίζω να έκανα το χωροφύλακα, όπως φαντάζομαι και κανείς άλλος δεν έχει αυτή τη διάθεση.
Βλέπω ότι συνεχίζεις στον ίδιο επιθετικό τόνο. Μήπως θα ήθελες να σου στείλω τα αρχεία πάνω στα οποία ξεκίνησα την ταινία και να φτιάξεις μία ΔΙΚΗ σου και ΚΑΛΥΤΕΡΗ εκδοχή από τη δική μου; Να κάνεις μετάφραση από την αρχή, να συγκρίνεις μεταφράσεις, να διαλέξεις γραμματοσειρές και χρώματα ΤΕΛΕΙΑ και όχι σαν αυτά τα (...) που είχε στην προβολή, να κάνεις χρονισμούς, ελέγχους και τελικά να κάνεις encoding (ίσως και παραπάνω από μία φορές); Αν θέλεις μπορώ να σου τα στείλω Α-Μ-Ε-Σ-Α. Είναι πολύ εύκολο να κατηγορείς...
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 02 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 90
Τοποθεσία: In a bar under the sea



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 2:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν βρε maztec. Καλά κάνεις και κάνεις κριτική αλλά λες εμείς να μην είδαμε ότι υπάρχει πρόβλημα στα fonts λες εμείς να τα διαβάζαμε μια χαρά. Όχι και εμείς ξενερώσαμε και αγχωθήκαμε αλλά δυστυχώς, κατάλαβε μας, δεν έχουμε την πολυτέλεια να το δοκιμάζουμε σε projectora όπως δεν έχουμε την πολυτέλεια να κλείνουμε αίθουσες για προβολές για 20 άτομα. Εσύ πολύ καλά έκανες και είπες να σταματήσουν στους πίσω αλλά τι ήθελες δηλαδή να κάνουμε εμείς, να τους κάνουμε και εμείς σους. Το ίδιο effect θα είχε. Τι; θα λέγανε αυτό είναι “AnimeClipsσοουυς” και θα σταματούσανε.
Από την άλλη τα amv ναι ήταν πολλά, ναι το καθυστερήσαμε επίτηδες γιατί ελπίζαμε να έρθει και άλλος κόσμος. Οπότε εδώ έχεις απόλυτο δίκιο.
Κατά τα άλλα, ανάμεικτα συναισθήματα από την προβολή αλλά τουλάχιστον εμείς ρίξαμε πολύ γέλιο και περάσαμε καλά.
Θα συμφωνήσω με τον Hate ότι η επόμενη προβολή καλό θα είναι να αργήσει αλλά από οργάνωση μη περιμένετε κάτι καλύτερο (anime δείχνουμε, δεν κάνουμε δεξιώσεις). Στην ουσία το πρόβλημα ήταν το font, αν δεν υπήρχε αυτό θα ήταν μια πετυχημένη συνεύρεση 20 φίλων για προβολή anime.
Και δεν κατηγορώ τον κόσμο που δεν ήρθε γιατί έτσι γίνεται με τις προβολές σε πανεπιστήμια. Εγώ δεν έχω πάει σε προβολή του Jesus Christ Superstar σε πανεπιστήμιο γιατί βαριόμουνα. Όποιος με ξέρει καλά καταλαβαίνει την βαρύτητα της παραπάνω γραμμής.
Αυτά

Υ.Γ. 1 Thanks παίδες που ήρθατε
Υ.Γ. 2 Γιατί ρε gmt μετά από μια τέτοια πρωτοβουλία αισθανόμαστε και μαλάκες. Τέλος πάντων.
Υ.Γ. 3 Μία είναι η λύση hate, τα τελευταία episodes του jumaru στην επόμενη προβολή - πριν βγούνε στον tracker. Και λεωφορεία θα κλείσουμε.
_________________
http://www.pgworks.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gkatzos έγραψε:

Υ.Γ. 3 Μία είναι η λύση hate, τα τελευταία episodes του jumaru στην επόμενη προβολή - πριν βγούνε στον tracker. Και λεωφορεία θα κλείσουμε.


!!!!!!!!!! Φανταστικη ιδεα!!!!!!! Thumb 2 Up
Οποτε δεν μενει να το κανονισουμε με τον Ninja, προτου τα ανεβασει στον tracker.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xHATEBREEDx έγραψε:
Gkatzos έγραψε:

Υ.Γ. 3 Μία είναι η λύση hate, τα τελευταία episodes του jumaru στην επόμενη προβολή - πριν βγούνε στον tracker. Και λεωφορεία θα κλείσουμε.


!!!!!!!!!! Φανταστικη ιδεα!!!!!!! Thumb 2 Up
Οποτε δεν μενει να το κανονισουμε με τον Ninja, προτου τα ανεβασει στον tracker.

Εμάς δεν μας σκέφτεται κανένας εδώ στην Αθήνα;; Crying or Very sad
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
3)θελω να μαθω εκεινοι οι μπαγλαμαδες πισω δεν ενοχλουσαν κανεναν αλλον εκτος απο εμενα;καθολη την διαρκεια της προβολης μιλουσαν,γελουσαν και γενικα υπηρχε μια μονιμη βαβουρα απο πισω.σε συνδιασμο με τις γραμματοσειρες μου γυρισαν τα μυαλα.εσεις διοργανωσατε αυτη τη βραδια.δεν μπορουσε ενας σας να παει να τους πει να ασυχασουν επιτελους;επρεπε εγω να τους πω να βγαλουν το σκασμο;

Σιγά σιγά θα πάθεις τίποτα ακούς εκεί μπαγλαμάδες.Σε είπαμε εμείς καραγκιόζη;
Δε μας άρεσε η ταινία και είπαμε να πούμε τίποτα να γελάσουμε .Αλλά φαίνεται τα πήρες που δεν μας άκουγες(αλλιώς θα γελούσες και εσύ),δεν μπορούσες να δεις την ταινία κιόλας και που να περάσεις καλά HaHa αλλά δε πειράζει την επόμενη φορά θα σου κάνουμε και παρέα big smile
Τώρα να πω τα δικά μου .Καλή προβολή μάπα ταινία καλή δουλειά αλλά τα φόντς δε μ’άρεσαν. Γέλιο είχε.
Next Time Will Be Better And Louder.
_________________
Did you say something?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cartman έγραψε:

Σιγά σιγά θα πάθεις τίποτα ακούς εκεί μπαγλαμάδες.Σε είπαμε εμείς καραγκιόζη;
Δε μας άρεσε η ταινία και είπαμε να πούμε τίποτα να γελάσουμε .Αλλά φαίνεται τα πήρες που δεν μας άκουγες(αλλιώς θα γελούσες και εσύ),δεν μπορούσες να δεις την ταινία κιόλας και που να περάσεις καλά HaHa αλλά δε πειράζει την επόμενη φορά θα σου κάνουμε και παρέα big smile
Τώρα να πω τα δικά μου .Καλή προβολή μάπα ταινία καλή δουλειά αλλά τα φόντς δε μ’άρεσαν. Γέλιο είχε.
Next Time Will Be Better And Louder.

Εδώ που τα λέμε κι εσύ δεν μπορείς να δικαιολογείς την συμπεριφορά σου λέγοντας ότι απλά δεν σου άρεσε η ταινία! Όταν είδες ότι δεν σε ενδιέφερε πλέον θα μπορούσες κάλλιστα να σηκωθείς και να φύγεις, στο κάτω κάτω δεν πλήρωσες και κάτι για να την δεις ούτε σε ανάγκαζε κανείς να κάτσεις να την δεις!
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 3:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις δίκιο δε δικαιολογώ την συμπεριφορά μου. Απλά δε μ'άρεσε ο τρόπος που το είπε ο Mazter . Οπότε τον τσιτώνω λίγο .Απλά είναι κουραστικό να βλέπεις μια ολόκληρη ταινία και ειδικά όταν δεν μπορείς να δεις τα φοντς.Δεν μπορώ να κατηγορήσω τα παιδιά όμως .Στην προηγούμενη προβολή ήμασταν άψογοι ούτε κιχ δε βγάλαμε γιατί απλά η προβολή ήταν καλύτερη .Διαλέξανε μερικά OVA που ήταν εξαιρετικά και συνδύασαν πολλά είδη ανιμε. Μπορώ να πω ότι σίγουρα δεν θα είμαστε έτσι όταν ξαναγίνει προβολή αλλά σίγουρα αφού μας είπε και στο αμφιθέατρο να σταματήσουμε δεν χρειαζόταν να το λέει ξαναπεί στο φορουμ γεμάτος μαγκιά.Αφού ούτε καν μας ξέρει δε χρειάζονται χαρακτηρισμοί όπως «Μπαγλαμάδες» θα μπορούσα και εγώ να πω πολλά για αυτόν.
_________________
Did you say something?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 4:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cartman μια απορία λύσε μου μόνο:
Ποιος από τους 3 φασαριοζους είσαι;
εκείνος με τα γυαλιά μήπως;
Όχι για να ξέρω σε ποιον θα εφαρμόσω το Rasengan!! Razz Razz Razz Razz Razz

Όσο για τον Τζουμαρού καλή ιδεά, αλλά ρε παιδιά είμαστε σε προπερίοδο/άτυπη εξεταστική/πρόοδο (χρησιμοποιώ όλους τους όρους για να με καταλαβουν όλοι ανεξαρτητα από σχολη), έρχονται χριστούγεννα, και μετά παλι εξεταστική. Δεν θα έρθει πάλι πολύς κόσμος.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 4:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήμασταν 2 με γυαλιά Razz Αν πετύχεις εμένα έχει καλός αν πετύχεις τον άλλον δεν θα φύγεις ζωντανός γιατί θα σε λιντσάρει Laughing
_________________
Did you say something?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 4:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα μετά από Rasengan κανένας δεν επιβίωσε.
τουλάχιστον μέχρι το επεισόδιο 155 που έχω φτάσει. Razz Razz Razz
(Πως φαίνεται ότι βλέπω πολυ naruto ε; ) Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 09, 2006 4:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλος πάντων, το θέμα είναι ότι μετά από τέτοιες εκδηλώσεις όλοι μας πρέπει να λέμε Μπράβο στα παιδιά και στα όποια παιδιά κουράζονται, ξημεροβραδιάζονται, δίνουν τον ελεύθερο χρόνο τους (και πάντα με το αζημίωτο) για να μας προσφέρουν κάτι κι αυτό γιατί κάνουν κάτι επειδή το αγαπάνε και όχι γιατί βγάζουν λεφτά από αυτό!
Το θέμα των παραπόνων εγώ πιστεύω ότι είναι το πιο σημαντικό (εγώ το θεωρώ κάτι σαν feedback) αλλά καλό είναι να γίνεται σε κόσμιο επίπεδο, να λείπουν δηλαδή οι χαρακτηρισμοί "μάπα" κλπ γιατί δείχνει ότι δεν σέβεστε τπτ...
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01619 seconds with 5 queries