Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Πρόγραμμα κατασκευής ιστοσελίδων...
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 11, 2006 10:52 pm
Τίτλος: Πρόγραμμα κατασκευής ιστοσελίδων...
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρίζει κανείς κανένα καλό - απλό (πλην του Front Page) που να έχει έτοιμα templates και να είναι αν γίνεται και freeware ...

Ευχαριστώ!
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 11, 2006 11:59 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον αν θες να κανεις σωστη δουλεια μια ειναι η λυση για μενα.
Dreamweaver.
Κι αν θες να ξεφυγεις τελειως και να συνδιασεις γραφικο και δεδομενα τοτε φιλε μου η λυση ειναι η ακολουθη...
Σχεδιαζεις ολο το site στο Photoshop και το ολοκληρωνεις με Dreamweaver.

Τωρα σε οτι αφορα το θεμα freeware η λυση ειναι τα torrent
Κοιτα για το Dreamweaver εδω και για το Photoshop εδω.
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2006 12:22 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατέβασε ένα βιβλίο στα Αγγλικά για εκμάθηση τις html ή αγόρασα κάποιο στα Ελληνικά δεν θα είναι πολύ μεγάλο!

Μετά κατέβασε το πρόγραμμα, notepad++ που είναι ένα απο τα καλύτερα στο τομέα τουςWink στα Ελληνικά μεταφρασμένος και έχει και GPL! και αν θέλεις να κάνεις κάτι τρελλό μπορείς να το κάνεις με κώδικα πέρνοντας τον κώδικα που σου αρέσει και διαβάζεις και τον μελετάς το πως είναι γραμμένος εκείνος και κάνεις τον δικό σου!

Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρει το ζουμί και θέλεις κάτι γρήγορο χωρίς ιδιαίτερες γνώσεις αυτά που είπε ο sokollatos είναι μια χαρά αλλά είναι μεγάλα προγράμματα! αλλά κάνουν αξιόλογή δουλειά!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2006 6:35 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παίδες ... εν αρχή λέω να ρίξω μια ματιά στο Namo_WebEditor_2006_suite ... και αν δεν μου αρέσει θα δω τις λύσεις σας. Έχω σπουδάσει πληρ. και δεν μπορώ να βλέπω html κώδικα ... θέλω ας πούμε ένα υποκατάστατο του Frontpage ...
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2006 12:21 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τότε δεν τον αγαπάς τον κώδικα:P και αφού είναι έτσι το Dreamweaver είναι αυτό που σου χριάζετε! και δεν βάζει πολλά σκουπίδια μέσα στον κώδικα όπως το Frontpage Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2006 12:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Amidamaru έγραψε:
Τότε δεν τον αγαπάς τον κώδικα:P και αφού είναι έτσι το Dreamweaver είναι αυτό που σου χριάζετε! και δεν βάζει πολλά σκουπίδια μέσα στον κώδικα όπως το Frontpage Wink


Den pisteuo oti tithetai thema agapis tou kodika Embarassed
Apla kala einai na xrisimopoieis gnoseis allon kai efarmoges allon,gia na min katanaloneis xrono,se zitimata pou exoun lithei sto parelthon.Kata kapoio tropo epikentronesai sto diko sou provlima kai den asxoleisai me error pou xtipise apo aproseksia.Nai prepei na doulepseis arxika se ena aplo notepad gia na matheis 5 pragmata,alla an sinexiseis na douleueis etsi,kata tin gnomi mou afto legetai mazoxismos. Whip
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2006 1:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντικειμενικά είμαι πολύ "μαζόχα" τότε γιατί δουλεύω λίνουξ και τα δουλεύω και από Consola και προσπαθώ να την μάθω ακόμα καλύτερα! Δεν είπα να ανακαλύψει από την αρχή τον τροχό απλός έκανα την δικιά μου πρόταση Laughing

Μάλλον άστοχή ήταν Crying or Very sad Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 13, 2006 2:09 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Amidamaru έγραψε:
Αντικειμενικά είμαι πολύ "μαζόχα" τότε γιατί δουλεύω λίνουξ και τα δουλεύω και από Consola και προσπαθώ να την μάθω ακόμα καλύτερα! Δεν είπα να ανακαλύψει από την αρχή τον τροχό απλός έκανα την δικιά μου πρόταση Laughing

Μάλλον άστοχή ήταν Crying or Very sad Embarassed

Παιδιά, το 1ο πτυχίο μου ειναι πληρ. ΟΠΑ και κάνω και μάστερ στο Π & Τ - Εκπα και έχω φάει τον κώδικα στη μάπα εδώ και 5 χρόνια ... απλά επειδή το Front Page δεν μου πολυαρέσει ήθελα μια εναλλακτικ΄λη και αυτή δεν είναι επουδενί η html ... εξάλου μια προσωπική σελίδα θέλω να φτιάξω όχι κανένα βαρύ site ...

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, Amidamaru & Fullmetal! Thumbs UP
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 13, 2006 8:30 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Epeidi kai ego efaga ton kodika sti mapa,pollon eidon,giafto kai ego protimo to grigoro kai eukolo.Sooooori pou den exo kati na sou proteino epaftou,i alitheia einai pos den doulepsa pote mou poli html.Php perisotero kai tora teleutaia xsql/xsl.Alla opos eipes einai varia pragmata,gia kati aplo pou thes. Razz
Elpizo na vreis akri Thumb 2 Up
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 271
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 13, 2006 9:49 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Semis19 αν θέλεις δες την σελίδα μου. Είναι φτιαγμένη με Namo Webeditor. Προσωπικά το βρίσκω αρκετά καλό για τέτοιες δουλειές.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 13, 2006 2:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rath έγραψε:
Semis19 αν θέλεις δες την σελίδα μου. Είναι φτιαγμένη με Namo Webeditor. Προσωπικά το βρίσκω αρκετά καλό για τέτοιες δουλειές.

Κάτι τέτοιο απλό θέλω να φτιάξω ...
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0099 seconds with 5 queries