Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Post από το μέλλον!
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 52
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 03, 2006 11:24 pm
Τίτλος: Post από το μέλλον!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

--Post από το μέλλον--
--(Μελλοντικό post, το οποίο σίγουρα κάποια στιγμή θα κάνει την εμφάνιση του)--

Αγαπητοί συντελεστές της animeclipse...

ΑΠΑΙΤΩ να βγάλετε νέο επεισόδιο Naruto-Plawres Sanshrio-Area 88 κτλπ.

Δεν με ενδιαφέρει τι κάνετε στην ζωή σας! Αδιαφορώ εάν έχετε διάβασμα-γκόμενα/ο-σχολεία-φροντιστήρια-Ι.Ε.Κ-Τ.Ε.Ι-Α.Ε.Ι/φίλους/κοινωνικές υποχρεώσεις κτλπ...

Δεν θέλω να ακούσω καμία διακαιολογία του τύπου "Καλοκαίρι ήταν, θέλαμε να κάνουμε κανά μπάνιο σαν άνθρωποι". Αυτά να τα πείτε αλλού!!!

Έχετε χρέος στον κάθε Εληνάρα, ο οποίος γυρνάει από την βόλτα του/φραπέ/γκομενοδουλειά και μέχρι να ετοιμαστεί για να ξαναβγεί στο club του χωριού του, θέλει να δει κανά anime!!! HaHa

Είστε απαράδεκτοι!!! Φυσικά θα πεί κάποιος ¨Ρε φίλε αν δεν σου αρέσει και δεν εκτιμάς αυτό που κάνουμε, μπορείς να φύγεις από την κοινότητα μας¨... Ε, όχι!!! Δεν θα πάω πουθενά! Θα μπαίνω κάθε μέρα και θα σας βρίζω γιατί μου ΧΡΩΣΤΑΤΕ το επεισόδιο μου!!!

Αντε ρεμάλια στρωθείτε και δουλέψτε... εγώ πάω μία βόλτα να πιω το ποτάκι μου και αύριο το πρωί όταν σηκωθώ (κατά τις 12) θα μπω να σας ελέγξω... Αν και πάλι δεν έχετε βγάλει κάποιο επεισόδιο θα πάρω ανάποδες!!!

Έτσι έχω μάθει στο χωριό μου... να απαιτώ πράγματα τα οποία δεν μου ανήκουν.. είμαι μάγκας και το κέφι μου θα κάνω... είμαι πολύ άτομο και εσείς είστε ζώα...

Ο web-Ελληνάρας*



Υ.Γ Μην τολμήσει κανείς και κάνει edit το post γιατί... απλά δεν είναι σωστό!
Θα σημαίνει ότι "Δεν σέβεστε την γνώμη των μελών" "Θέλετε να ακούτε μόνο καλά λόγια" κτλπ. HaHa

*Είδος του ζωικού βασιλείου το οποίο προήλθε ύστερα από μετάλλαξη του γνωστού πιθηκανθρώπου "Ελληνάρας" κατά την ενασχόληση του με την τεχνολογία του internet. Το νέο είδος διατηρεί όλα τα χαρακτηριστικά του προγενέστερου, πλέον όμως με την ανωνυμία που προσφέρει το μέσο, έχει μεταλλαχθεί σε ον ακόμα υποδυέστερης συνομοταξίας...
_________________


iPhone -
iPhone 3G - iPhone Nano
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 445


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 03, 2006 11:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw mporw na sou dwsw apantisi se auto to mellontiko post.
Apeutheias ban kai delete to post tou.

Den tha kanw tin oli syzitisi oti to fansub ginetai gia diaskedasi kai ginetai opote theloume kai pla pla pla pla pla... xasimo xronou swsta? Ta exoume pei 1000 fores.

Omws eipais ena mikro pragmataki edw:
Basil έγραψε:
Υ.Γ Μην τολμήσει κανείς και κάνει edit το post γιατί... απλά δεν είναι σωστό!
Θα σημαίνει ότι "Δεν σέβεστε την γνώμη των μελών" "Θέλετε να ακούτε μόνο καλά λόγια" κτλπ.


Se mia koinwnia yparxei ierarxia kai nomoi gia na yparxei isotita metaksi twn anthropwn. Den mporeis na vgaleis esy ena nomo se mia xwra dioti etsi sou aresei. Auto einai douleia tis voulis. Esy mporeis na proteineis tin idea sou omws.
Etsi kai auto to mellontiko post paraviazei kapious kanones (nomous) autou tou forum.

Ara afou to sygkekrimeno atomo den sevetai tous orous kai tous kanones pou evale i "vouli" tou animeClipse giati na ton sevastoume emeis?

Panta yparxei ierarxia, kaneis den kanei oti thelei...den sou aresoune oi nomoi eitai tous paraviazeis kai trws ban eitai pas me tous kanones opws pane kai ta ypoloipa meli i kai pio apla feygeis apo to forum.

Opios admin, mod, user einai antithetos me auta pou lew parakalw na diatipwsei tin apospei tou kai panta se ypious tonous!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 52
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 04, 2006 12:00 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ απόλυτα με την απάντηση σου.

Θεωρώ ότι αυτή πρέπει να είναι η στάση της κοινότητας σε άτομα τα οποία προκαλούν και δεν ΣΕΒΟΝΤΑΙ, αυτά που ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ προσφέρει to group...

Ελπίζω το "Post από το μέλλον" να είναι το τελευταίο του είδους του και να μείνει σαν μία προειδοποίηση του πως θα μπορούσαν να είναι τα πράγματα αλλά ευτυχώς δεν είναι... Σαν μία παράλληλη πραγματικότητα (βλ. Beyond The Clouds)
_________________


iPhone -
iPhone 3G - iPhone Nano
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 24 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 8:33 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

100 Xronia mprosta to post ti na sou pw.Traba pes kai se allo Group mh-ellhniko I demand that you .... Na les pali kala pou de sto sbhsane.De les pali kala pou bgalane kai auta pou exeis giati an den goustarane na to kanoun den 8a bgazan oute ena gia na ta katebazoun kati axaristoi typoi san kai sena
_________________
Did you say something?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 9:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cartman έγραψε:
100 Xronia mprosta to post ti na sou pw.Traba pes kai se allo Group mh-ellhniko I demand that you .... Na les pali kala pou de sto sbhsane.De les pali kala pou bgalane kai auta pou exeis giati an den goustarane na to kanoun den 8a bgazan oute ena gia na ta katebazoun kati axaristoi typoi san kai sena


Ο τόνος του Basil είναι μεταξύ σοβαρού και αστείου. (αν διάβαζες όλο το topic).

Εσύ μου φαίνετε οτι κάνεις έφοδο και επίθεση Whistling

Εγώ διαφωνώ με την όλοι πολιτική τον FanSub Group και τι με αυτό; εντάξει ο τίτλος δεν στέκι γιατί υπήρχαν κρούσματα τέτοια δεν ξέρω αν συνεχίζουν να υπάρχουν και αυτό δεν με ενδιαφέρει εμένα αλλά φαντάζομαι ενδιαφέρει αυτούς που ενοχλούνται με κάτι τέτοια μηνύματα και "αναγκάζονται" να τα σβήσουν ή να τα τροποπιήσουν ή να στείλουν τους χρήστες από εκεί που ήρθαν!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 24 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 10:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Edw exeis dikio.Kanw full attack.I am the aggressive type so what?Epeidh o idios exei eidei anaferei oles tis dikaiologies den xroiazotan kan na kanei topic.Kai poly apla se diafora alla forum exw dei na sbhnoun post gia psilou pidima enw edw asxeta an exei asteio yfos kapoios mporei na to 8ewrisei prosblhtiko.
_________________
Did you say something?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 10:55 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cartman έγραψε:
Edw exeis dikio.Kanw full attack.I am the aggressive type so what?Epeidh o idios exei eidei anaferei oles tis dikaiologies den xroiazotan kan na kanei topic.Kai poly apla se diafora alla forum exw dei na sbhnoun post gia psilou pidima enw edw asxeta an exei asteio yfos kapoios mporei na to 8ewrisei prosblhtiko.

Αποψή σου και αποψή μου! το παλικάρι δεν ξέρω τι λόγους είχε να κάνει αυτό το ποστ αλλά εμένα δεν με ενόχλησε μου άρεσε ο τρόπος που τα έλεγε είχε πλάκα αφού Ο Ninja άφησε το μήνυμα ελέυθερο για να μπορούμε να το διαβάσουμε θα είχε κάποιο λόγο! δεν πιστεύω οτι προσβάλει κανέναν αυτό το Topic! Τώρα αν σου αρέσει εσένα να σου σβήνουν τα Topic και τα μηνύματα που γράφεις μπορείς να πας σε άλλα Forum που έχουν αυτήν την πολιτική η να δείς μήπως φταίς εσύ γιατί λίγο πολύ όλα τα Forums είναι το ιδιό!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 445


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 12:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw opws eida to post tou Basil den milaei gia to eauto tou.
Aplos leei ti ean tha ginei kapio post sto mellon i ena meros apo auto ti tha symvei.

Egw apantisa ti prokeitai na symvei kai gia pious logous.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 29 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Noir York City...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 1:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω βλεποντας αυτο το post και ενα αλλο δικο του σε διαφορετικη θεματικη ενοτητα αντεδρασα οπως ο cartman και απαντησα θυμωμενος στον basil.Αλλα μετα τα παιδια μου εξηγησαν πως ο basil αστειευεται και εγω την πατησα κανονικα... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 52
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 05, 2006 4:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κειμενάκι αυτο το έγραψα για να σατυρίσω τα κακός κείμενα των διάφορων αχάριστων...

Οι mod κατάλαβαν τον σκοπό μου... Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την animeclipse (προς θεού!)

Δεν παρεξηγώ κανέναν... ίσως το ύφος μου σας οδήγησε σε λάθος εντυπώσεις.

No problemo!!! Thumbs UP
_________________


iPhone -
iPhone 3G - iPhone Nano
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01631 seconds with 5 queries