Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Torrents και tablet Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 271
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 27, 2013 7:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ να προτείνω το WD My BookLive; Είναι εξωτερικός HDD με υποστήριξη ethernet και ουσιαστικά είναι linux box. Βάζεις ένα transmission torrent client κι ησυχάζεις. Εγώ αυτό έχω κάνει και έχω σωθεί.

P.S.: Έχει και 2 TB χώρο οπότε no worries για μέγεθος. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 66
Τοποθεσία: LA (Λεκανοπαιδιο Αττικης)










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 27, 2013 9:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
Lelouch VII έγραψε:
Χαχαχαχαχαχα. Σε ταμπλετ μηλο ποτε. Ειδικα με specs nexus θες να του αλλαξεις τα φωτα. Plus free android dev. Δεν με ξερεις καλα φιλε μου! Αντε φαε καρμποναρα

Καλά τραγούδα. Άσε τα specs στην άκρη. Βαλ'τα δίπλα δίπλα και τρέξε ότι θες. Ούτε ένα test δεν θα χάσει το ipad. Από specs έχουμε χορτάσει. Τα μισά high-end κινητά στην αγορά έχουν καλύτερα specs από το iphone. Για τσέκαρε κάνα benchmark και δες την αλήθεια. Και κάνε κάνα μηνάκι υπομονή που θα έρθει το ipad 5 με x64 λειτουργικό και επεξεργαστή. Εκεί θα κλάψουνε μανούλες (αυτωνών που έχουν android tablet.) Όσο για αυτό που είπες για το free dev το θεωρώ tragic. Το ποσό που ζητάει η Apple είναι αμελητέο μπροστά σε αυτά που θα βγάλεις αν κάτσεις πραγματικά να ασχοληθείς. Αν ήσουν ενημερωμένος dev θα ήξερες ότι παρόλο που το google play έχει περίπου το 70% της αγοράς έχει λιγότερα από τα μισά έσοδα από το appstore της apple. Θες να το ξαναπω; Λιγότερα από τα μισά!!!! Και υπάρχει και το θέμα της compatibillity των λειτουργικών. Στην apple μόλις βγει νέο iOS μέσα σε μερικές μέρες το 90%+ των χρηστών τρέχουν το νέο λειτουργικό. Και αυτό φτάνει στο 96-98% μετά από λίγο καιρό (παράδειγμα το iOS6). Και έτσι η ζωή σου είναι εύκολη σαν dev. Γράφεις για 1 λειτουργικό και ξεμπέρδεψες. Όχι όπως με το android που υπάρχει ακόμα ένα 30% των συσκευών (δεν υπερβάλλω, ψαξ'το) που τρέχουν android 2.3.2 or older.... Τα περισσότερα tablets δε έχουν μείνει στο android 3 και δεν θα πάρουν αναβάθμιση. Οπότε κλάφτα χαράλαμπε... Πρέπει να γράψεις ένα πρόγραμμα να υποστηρίζει 3-4 εκδόσεις του λειτουργικού, να βάλεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ διαφημίσεις της google μέσα και αφότου δεις ότι δεν πουλάς τίποτα, το γυρνάς σε free με in-app purchases και προσεύχεσαι κάνα πλούσιο κακομαθημένο να πάρει την κάρτα του μπαμπά του για να αγοράσει ψηφιακά νομίσματα από το παιχνιδάκι σου!

Οπότε apple all the way if you are a dev m8!

Υ.Γ:Άσε που γράφεις σε μία παραλαγή της C# την οποία αποκλείεται σαν πληροφορικάριος να μην έχεις ασχοληθεί είτε λόγω UNIX στη σχολή είτε Linux στην real life. Και δεν έχει αυτό το καρκίνωμα την Java που είσαι εκτεθειμένος από παντού σε ιούς. Αυτά τα ολίγα. Άσε το mainstream μίσος για την κακιά apple στην άκρη και σκέψου τι σε συμφέρει. Peace! Thumbs UP

Y.Γ2:Πίτσα είχαμε φάει ρε, όχι καρμπονάρα!!! Σε ξέρω αρκετά καλά μην ανησυχείς!!! Razz Razz Razz


Λοιπον. Ενα ενα γιατι καποια ηταν μισες αληθειες. Οσο αφορα το θεμα των specs και τα προβληματα που βλεπουμε ειναι καθαρα στο θεμα του λειτουργικου. Ναι το ipad ειναι ετη φωτος μπροστα. Αλλα το mini που ηθελα ηταν 100 ευρω πανω. Σαν φοιτητης και εργαζομενος (οκ πρωην αλλα το πηρα οσο δουλευα ακομα) ηταν μονοδρομος. Ναι δεν κερδιζεις πολλα αν εισαι android dev. Δεν τοθελα ποτε για τα λεφτα. Αλλα κατι πρεπει ναχω και γω να δειξω καποια στιγμη περα απο 1 χρονο εργασιας.

Που καταληγω στο επομενο point. Μπορει τα 100 ευρω το ετος να ειναι οντως λιγα για να κανεις αναπτυξη σε mac, αλλα ξεχνας κατι. Χωρις mac δεν γινεται αναπτυξη σε αυτη τη πλατφορμα. Ουσιαστικα πρεπει να επενδυσω αλλα 600 ευρω μινιμουμ για να κανω κατι. Αν ημουν επιχειρηματιας θα τοκανα με κλειστα ματια. Αλλα ειμαι φοιτητης Razz

Οποτε σε αρκετα point συμφωνουμε αλλα προσθετω αυτα που δεν ανεφερες.

ΥΓ: Δεν θεωρω την objective C κατι σαν C#. Η μια ειναι σπηλαιων (ναι οτι ειναι πριν τη C# ειναι σπηλαιων για μενα Razz ) και η αλλη κανει μαγικα. Επισης αν ξερεις c# η java δεν ειναι καρκινωμα. Ναι ειναι περιεργη, αλλα ποια γλωσσα δεν ειναι;

ΥΓ2: Πιτσα ειχαμε φαϊ οταν βγαλαμε τις κοπελιες. Καρμποναρες τρωγαμε με τον Νικο Wink

ΥΓ3 : Δεν εχω κανενα μισος προς την apple. Iphone εχω, ipad εχουν οι γονεις μου. Απλα καποιες φορες νιωθω οτι δινω παραπανω για να κοτσαρει το μηλο απανω. Retina ftw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 27, 2013 11:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rath έγραψε:
Εγώ να προτείνω το WD My BookLive; Είναι εξωτερικός HDD με υποστήριξη ethernet και ουσιαστικά είναι linux box. Βάζεις ένα transmission torrent client κι ησυχάζεις. Εγώ αυτό έχω κάνει και έχω σωθεί.

P.S.: Έχει και 2 TB χώρο οπότε no worries για μέγεθος. Wink


Χμμμμ πολυ καλη η ιδεα σου Rath !!!! Θα το ψαξω το θεμα. Δεν μου πηγε καν το μυαλο σε κατι τετοιο.

Σε ευχαριστω πολυ !!!
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 28, 2013 11:25 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lelouch VII έγραψε:
Που καταληγω στο επομενο point. Μπορει τα 100 ευρω το ετος να ειναι οντως λιγα για να κανεις αναπτυξη σε mac, αλλα ξεχνας κατι. Χωρις mac δεν γινεται αναπτυξη σε αυτη τη πλατφορμα. Ουσιαστικα πρεπει να επενδυσω αλλα 600 ευρω μινιμουμ για να κανω κατι. Αν ημουν επιχειρηματιας θα τοκανα με κλειστα ματια. Αλλα ειμαι φοιτητης Razz

Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ. Κι εγώ αν είχα τα λεφτά θα είχα αγοράσει mac και θα προσπαθούσα τουλάχιστον να βγάλω κάνα $. Και το γεγονός ότι πληρώνεις το μηλαράκι και αυτό ισχύει.

Lelouch VII έγραψε:
ΥΓ: Δεν θεωρω την objective C κατι σαν C#. Η μια ειναι σπηλαιων (ναι οτι ειναι πριν τη C# ειναι σπηλαιων για μενα Razz ) και η αλλη κανει μαγικα. Επισης αν ξερεις c# η java δεν ειναι καρκινωμα. Ναι ειναι περιεργη, αλλα ποια γλωσσα δεν ειναι;

Κοίτα σε αυτό πιθανότατα να έχεις πολύ περισσότερες γνώσεις από εμένα γιατί σου αρέσει πολύ ο προγραμματισμός. Δεν έχω ψάξει και πολύ την objective Ψ. C# έκανα στη σχολή και σε Visual Studio (προγραμματάρα btw) και σε περιβάλλον Unix για τα Λειτουργικά Συστήματα και πιστεύω ότι είχε αρκετές ομοιότητες με την objective C με την πρώτη ματιά. Και μου άρεσε πολύ, μου φαινόταν πολύ πιο κατανοητή και εύκολη από την κωλο-java. Βέβαια όπως λες κι εσύ αυτά είναι προσωπικά. Εσένα μπορεί να σου αρέσει καλύτερα η java.

Lelouch VII έγραψε:
ΥΓ2: Πιτσα ειχαμε φαϊ οταν βγαλαμε τις κοπελιες. Καρμποναρες τρωγαμε με τον Νικο Wink

Σωστόςςςς!!!! Που'σαι ρε Νίκο με τις πένες καρμπονάρα σου να'ούμε!!! Razz Razz Razz

Lelouch VII έγραψε:
ΥΓ3 : Δεν εχω κανενα μισος προς την apple. Iphone εχω, ipad εχουν οι γονεις μου. Απλα καποιες φορες νιωθω οτι δινω παραπανω για να κοτσαρει το μηλο απανω. Retina ftw

Τι εννοείς κάποιες φορές; ΠΑΝΤΑ!! Και αυτή είναι και η γλύκα!!! Razz Razz Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 28, 2013 4:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

  1. Έχετε βγει και οι δύο τέρμα off topic! Off Topic
  2. Η objective C είναι μια προσπάθεια εύρεσης εναλλακτικής γλώσσας από τη C++, ώστε να υποστηρίζει τις δομές της αντικειμενοστρέφειας με τη δύναμη της C. Προσωπικά σιχαίνομαι τη σύνταξή της, και αν πήγαινα να γράψω για την πλατφόρμα της μισητής μηλούς, θα έγραφα σε C++
  3. Μη συγκρίνετε γλώσσες που τρέχουν πάνω σε Virtual Machine (Java, C#) με γλώσσες που δημιουργούν native executables (C, C++). Ναι και η Java με τη C# μπορούν να παράγουν με κόλπα native executables, αλλά αυτό beats the purpose που λένε και οι αμερικάνοι. Στην περίπτωση των Java/C#, έχεις απίστευτο rapid development, ενώ με τις άλλες μπορείς να έχεις απίστευτο performance. Διαλέγεις και παίρνεις ανάλογα με την ανάγκη σου.
  4. Το iOS, το OSX και όλο το οικοσύστημα της μηλούς, είναι βασισμένο πάνω σε μια διανομή Unix (FreeBSD αν δεν κάνω λάθος) και έχει βάλει πάνω ένα σωρό πράγματα. Είναι απίστευτα στριφνό, και κώδικα που γράφεις για αυτό, πολύ δύσκολα γίνεται port και σε άλλα λειτουργικά. Θα μου πείτε, και το Android είναι ένα Linux Clone, με ένα interface για Java. Ναι, αλλά στο Android μπορώ να γράψω πολύ πιο γρήγορα μια εφαρμογή (Java/rapid development), δε χρειάζεται να αγοράσω δικαιώματα για αυτό (όπως απαιτεί η μηλού), μπορώ να έχω access σχεδόν στα πάντα πάνω στο λειτουργικό (αντίθετα με τη μηλού), και σαν χρήστης δε χρειάζεται να κάνω 38 jailbreak για να μπορέσω να βάλω μια εφαρμογή της προκοπής. Και όχι, μη μου μιλάτε για root και custom ROM στο Android, μια χαρά πάνε και οι stock ROM σε mid range και άνω εξυπνόφωνα. Τα δε benchmark είναι παντελώς ότι να ναι, και έχουν βγει ένα σωρό άρθρα που τονίζουν ότι δεν πρέπει να τα δίνουμε σημασία σαν αγοραστές.
  5. Τέλος, για το δε φημισμένο user experience (δεν κολλάει, πάει σφαίρα, είναι πανέμορφο και τα ρέστα), όσο κι αν ακούγεται χαζό, νούμερο 1 είναι τα windows phone. Android και iPhone πλέον είναι πολύ κοντά, με τη διαφορά ότι για ένα Android με εφάμιλο user experience με το iPhone μπορείς να δώσεις 250 με 300€, σε αντίθεση με τα minimum 500€ που ζητάει η μηλού. Για να μη μιλήσω για όλα τα parafernalia μετά, φορτιστές, θήκες, και λοιπά, που η μηλού σου ζητάει τα κέρατά της, ενώ σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ίδια.


@ASGARD-FANSUBS
Για την ιδέα σου με το tablet, εγώ θα σου τονίσω μερικές μικρο-λεπτομέρειες για να μην την πατήσεις:

  1. Θα πρέπει να έχει ενεργοποιημένο το Google Play Store! Ένα από τα κλασσικά προβλήματα στα φθηνά tablet, δεν μπορείς να κατεβάσεις τίποτα από το play store! Επέμενε στον πωλητή να στο δείξει.
  2. Θα πρέπει να δεις αν δίνει και το καλώδιο μετατροπέα από mini-usb σε usb, ώστε να μπορείς να συνδέεις τον σκληρό σου δίσκο.
  3. Να έχει 8GB εσωτερική μνήμη, για να μπορείς να εγκαταστήσεις άφοβα τις εφαρμογές σου, και να μη χρειαστεί να βάλεις SD, μιας και είναι πιο αργό αποθηκευτικό μέσο.
  4. Να έχει 1GB RAM για να μη σου κολλάει εύκολα με τα πολλά torrent Wink


Αυτά από μένα...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 29, 2013 12:47 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gpower2 έγραψε:
  1. Έχετε βγει και οι δύο τέρμα off topic! Off Topic
  2. Η objective C είναι μια προσπάθεια εύρεσης εναλλακτικής γλώσσας από τη C++, ώστε να υποστηρίζει τις δομές της αντικειμενοστρέφειας με τη δύναμη της C. Προσωπικά σιχαίνομαι τη σύνταξή της, και αν πήγαινα να γράψω για την πλατφόρμα της μισητής μηλούς, θα έγραφα σε C++
  3. Μη συγκρίνετε γλώσσες που τρέχουν πάνω σε Virtual Machine (Java, C#) με γλώσσες που δημιουργούν native executables (C, C++). Ναι και η Java με τη C# μπορούν να παράγουν με κόλπα native executables, αλλά αυτό beats the purpose που λένε και οι αμερικάνοι. Στην περίπτωση των Java/C#, έχεις απίστευτο rapid development, ενώ με τις άλλες μπορείς να έχεις απίστευτο performance. Διαλέγεις και παίρνεις ανάλογα με την ανάγκη σου.
  4. Το iOS, το OSX και όλο το οικοσύστημα της μηλούς, είναι βασισμένο πάνω σε μια διανομή Unix (FreeBSD αν δεν κάνω λάθος) και έχει βάλει πάνω ένα σωρό πράγματα. Είναι απίστευτα στριφνό, και κώδικα που γράφεις για αυτό, πολύ δύσκολα γίνεται port και σε άλλα λειτουργικά. Θα μου πείτε, και το Android είναι ένα Linux Clone, με ένα interface για Java. Ναι, αλλά στο Android μπορώ να γράψω πολύ πιο γρήγορα μια εφαρμογή (Java/rapid development), δε χρειάζεται να αγοράσω δικαιώματα για αυτό (όπως απαιτεί η μηλού), μπορώ να έχω access σχεδόν στα πάντα πάνω στο λειτουργικό (αντίθετα με τη μηλού), και σαν χρήστης δε χρειάζεται να κάνω 38 jailbreak για να μπορέσω να βάλω μια εφαρμογή της προκοπής. Και όχι, μη μου μιλάτε για root και custom ROM στο Android, μια χαρά πάνε και οι stock ROM σε mid range και άνω εξυπνόφωνα. Τα δε benchmark είναι παντελώς ότι να ναι, και έχουν βγει ένα σωρό άρθρα που τονίζουν ότι δεν πρέπει να τα δίνουμε σημασία σαν αγοραστές.
  5. Τέλος, για το δε φημισμένο user experience (δεν κολλάει, πάει σφαίρα, είναι πανέμορφο και τα ρέστα), όσο κι αν ακούγεται χαζό, νούμερο 1 είναι τα windows phone. Android και iPhone πλέον είναι πολύ κοντά, με τη διαφορά ότι για ένα Android με εφάμιλο user experience με το iPhone μπορείς να δώσεις 250 με 300€, σε αντίθεση με τα minimum 500€ που ζητάει η μηλού. Για να μη μιλήσω για όλα τα parafernalia μετά, φορτιστές, θήκες, και λοιπά, που η μηλού σου ζητάει τα κέρατά της, ενώ σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ίδια.


Πολύ ωραία και αναλυτική περιγραφή !! ( καταλαβαίνω απόλυτα αυτά που λες Gpower2 περί των προγραμμάτων C, java κτλ κτλ διότι και εγώ είμαι του σιναφιού σου, Τεχνικός Υπολογιστών, και συμφωνώ απόλυτα με τα όσα είπες )

Παράθεση:
@ASGARD-FANSUBS
Για την ιδέα σου με το tablet, εγώ θα σου τονίσω μερικές μικρο-λεπτομέρειες για να μην την πατήσεις:

  1. Θα πρέπει να έχει ενεργοποιημένο το Google Play Store! Ένα από τα κλασσικά προβλήματα στα φθηνά tablet, δεν μπορείς να κατεβάσεις τίποτα από το play store! Επέμενε στον πωλητή να στο δείξει.
  2. Θα πρέπει να δεις αν δίνει και το καλώδιο μετατροπέα από mini-usb σε usb, ώστε να μπορείς να συνδέεις τον σκληρό σου δίσκο.
  3. Να έχει 8GB εσωτερική μνήμη, για να μπορείς να εγκαταστήσεις άφοβα τις εφαρμογές σου, και να μη χρειαστεί να βάλεις SD, μιας και είναι πιο αργό αποθηκευτικό μέσο.
  4. Να έχει 1GB RAM για να μη σου κολλάει εύκολα με τα πολλά torrent Wink


Αυτά από μένα...


Όσο για την ταμπλέτα, αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι αυτή εδώ,
νομίζω πως είναι καλή επιλογή όσον αφορά το ποσό που διαθέτω. Για το καλώδιο μετατροπέα, το έχω ήδη όπως έχω και το καλώδιο OTG της ΝΟΚΙΑ. Έχεις να μου προτείνεις κάποιο καλύτερο που να κυμαίνεται σε αυτή τι τιμή?
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 29, 2013 2:47 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτό το tablet τα μόνα επίφοβα είναι αν θα υποστηρίζει το OTG και το Play Store. Αν τα υποστηρίζει αυτά, στην τιμή του είναι πολύ καλό και δε θα βρεις άλλα με καλύτερα χαρακτηριστικά...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 29, 2013 8:56 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gpower2 έγραψε:
Σε αυτό το tablet τα μόνα επίφοβα είναι αν θα υποστηρίζει το OTG και το Play Store. Αν τα υποστηρίζει αυτά, στην τιμή του είναι πολύ καλό και δε θα βρεις άλλα με καλύτερα χαρακτηριστικά...


Α ωραια τοτε. Θα το ψαξω τοτε πολυ αναλυτικα το θεμα γι αυτο το tablet. Για το play store οπως ειπες και για το OTG.

Σε ευχαριστω πολυ !!!
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0161 seconds with 5 queries