Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη

Αγορά νέου Pc Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 83


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 6:14 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά το Pc μου ''έκλεισε''.Έβαλα πάνω τα εξής πράγματα:

-INTEL CORE I7-3930K 3.2GHZ LGA2011
-ASUS GTX670-DC2-2GD5 2GB PCI-E RETAIL
- ASROCK X79 EXTREME9 RETAIL
- CORSAIR CMT8GX3M2B2133C9 DOMINATOR GT 8GB (2X4GB) PC3-17064 DUAL CHANNEL KIT FAN RED
-CORSAIR ENTHUSIAST SERIES TX750M 750W PSU 80+ BRONZE CERTIFIED

Πώς τα βλέπετε?
_________________
miki
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 4:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μας τρολλάρεις ρε συ kimi; Πήρες τον 2ο καλύτερο επεξεργαστή της αγοράς, κάρτα γραφικών, και μητρική > 400 ευρώ... Τι περιμένεις να σου πούμε; Ότι είναι άσχημα; Το πραγματικό σου όνομα μην πεις μόνο γιατί θα σου στείλουμε το ΣΔΟΕ... Razz Razz Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 9:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kimi έγραψε:
Παιδιά το Pc μου ''έκλεισε''.Έβαλα πάνω τα εξής πράγματα:

-INTEL CORE I7-3930K 3.2GHZ LGA2011
-ASUS GTX670-DC2-2GD5 2GB PCI-E RETAIL
- ASROCK X79 EXTREME9 RETAIL
- CORSAIR CMT8GX3M2B2133C9 DOMINATOR GT 8GB (2X4GB) PC3-17064 DUAL CHANNEL KIT FAN RED
-CORSAIR ENTHUSIAST SERIES TX750M 750W PSU 80+ BRONZE CERTIFIED

Πώς τα βλέπετε?


Γενικα πολυ αστοχες επιλογες και στην CPU και στην μητρικη, για gaming pc... εσυ στον χαλβα σου που λεμε. Τωρα αμα το πηρες τι να σου πω, καλοδουλευτο.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 462


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 9:33 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια υποσημειωση.

Πολυ σπανιοι οι επεξεργαστες οι οποιοι εχουν 4 πραγματικους/υλικους πυρηνες. Μιας και η Intel ανεκαθεν αγαπουσε να γραφει μεγαλα νουμερα (ποιος μπορει να ξεχασει την μεταβαση απο τα 800 mhz του Pentium III στα 1,4 των Pentium 4, χωρις καμια ουσιωδη διαφορα παρα την θερμοκρασια και τα 200 Ευρα συν) η εννοια του πυρηνα ειναι σχετικη. Ενας διπυρηνος συμβατικος επεξεργαστης δουλευει με εναν φυσικο πυρηνα ο οποιος δημιουργει ενα thread το οποιο το λειτουργικο αναγνωριζει ως δευτερο πυρηνα και του δινει tasks σαν κανονικη CPU. To ιδιο παραμυθι συμβαινει στους τετραπυρηνους επεξεργαστες. 2 Φυσικοι πυρηνες οι οποιοι εικονικα λειτουργουν ως 4.

Καπου εκει εχασε και η Microsoft οταν πηγε να κανει την καινοτομια και με διαφορα Updates να δημιουργησει στην GPU μια σανιδα σωτηριας οταν ο CPU εχει stack overflow.Μονον που η GPU μπορει να κανει σε τρομερες συχνοτητες πραξεις δεν μπορει ομως να κανει λογικες εξισωσεις.

Τεσπα κατα την αποψη μου ειναι πολλα τα λεφτα που δινεις για ενα πισι το οποιο σε 2 χρονια το πολυ θα ειναι αυτο του μεσου χρηστη και κατα δευτερων οι επιλογες σου μαλλονε εγιναν με βαση της λογικης θα παρω τα ακριβοτερα απο καθε κατηγορια του πλαισιου και θα γινει υπερπισαρα.

Οπως και να εχει,καλοφορετο! Τις ιδιες μ@λακιες καναμε και εμεις στα 17 μας,οποτε σε καταλαβαινουμε απολυτα happy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 2:23 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Αλχημιστή, νομίζω ότι κάνεις λάθος και μπερδεύεις τους πυρήνες με τα threads.

O i7-3930K που θα πάρει ο kimi έχει 6 φυσικούς πυρήνες και 12 threads.

Και αν ακόμα δεν πιστεύεις ότι πρόκειται για φυσικούς πυρήνες, δες την λιθογραφία ενός πολύ κοντινού μοντέλου, του i7-3960Χ:


Υ.Γ.: Οι 2 κενές θέσεις στο κάτω μέρος είναι για τους 8πύρηνους...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Left64Vegeta στις Πεμ Μάρ 07, 2013 2:38 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 01 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 558
Τοποθεσία: Memoria

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 3:20 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλχημιστής έγραψε:
! Τις ιδιες μ@λακιες καναμε και εμεις στα 17 μας,οποτε σε καταλαβαινουμε απολυτα happy


Μην ξύνεις πληγές,ακόμα κλαίω τα λεφτά που έδωσα τότε... :'(
_________________
Don't you feel the rush...??

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 83


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 6:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σίγουρα για gaming θα μπορούσα να βολευτώ με πιο οικονομικές λύσεις αλλά πιστεύω ότι το αν το δικό μου pc κρατήσει μόνο 2 χρόνια και μετά δεν μπορεί να σηκώσει παιχνίδια τότε άλλα pc που είναι πιο παλιά πόσο θα κρατήσουν?!Επίσης μετά από 2 χρόνια με μια νέα vga λογικά δε θα έχω κάποιο πρόβλημα (αν και δε νομίζω να χρειαστεί τόσο νωρίς).Απλά πιο παλιά έκανα το λάθος κι έφτιαχνα ένα pc για gaming αλλά κάθε φορά χρειαζόμουν σίγουρα vga στα 2 χρόνια.Σίγουρα είναι δύσκολο να ακολουθείς την τεχνολογία συνεχώς αλλά αν το καλοσκεφτούμε όλα τα πράγματα του ''σήμερα'' είναι τα καλύτερα και μετά από 2 χρόνια μέτρια...(αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, τηλεοράσεις κλπ).Δεν ξέρω αν συμφωνείτε ή όχι σε αυτό που λέω... Rolling Eyes

Deykalionas17 έγραψε:
Μας τρολλάρεις ρε συ kimi; Πήρες τον 2ο καλύτερο επεξεργαστή της αγοράς, κάρτα γραφικών, και μητρική > 400 ευρώ... Τι περιμένεις να σου πούμε; Ότι είναι άσχημα; Το πραγματικό σου όνομα μην πεις μόνο γιατί θα σου στείλουμε το ΣΔΟΕ... Razz Razz Razz
Αδερφέ καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται, οπότε ας έρθει και το ΣΔΟΕ κι όποιος άλλος θέλει... Razz Thumb 2 Up
_________________
miki
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 8:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλχημιστής έγραψε:
Μια υποσημειωση.

Πολυ σπανιοι οι επεξεργαστες οι οποιοι εχουν 4 πραγματικους/υλικους πυρηνες. Μιας και η Intel ανεκαθεν αγαπουσε να γραφει μεγαλα νουμερα (ποιος μπορει να ξεχασει την μεταβαση απο τα 800 mhz του Pentium III στα 1,4 των Pentium 4, χωρις καμια ουσιωδη διαφορα παρα την θερμοκρασια και τα 200 Ευρα συν) η εννοια του πυρηνα ειναι σχετικη. Ενας διπυρηνος συμβατικος επεξεργαστης δουλευει με εναν φυσικο πυρηνα ο οποιος δημιουργει ενα thread το οποιο το λειτουργικο αναγνωριζει ως δευτερο πυρηνα και του δινει tasks σαν κανονικη CPU. To ιδιο παραμυθι συμβαινει στους τετραπυρηνους επεξεργαστες. 2 Φυσικοι πυρηνες οι οποιοι εικονικα λειτουργουν ως 4.


Μήπως μπερδεύεις τους Core 2Duo με τους Dual Core; Ή μήπως τους Multi-core CPU με την τεχνολογία Hyper-Threading;

Είναι παντελώς ανακριβή αυτά που αναφέρεις και είμαι περίεργος να δω πού τα βασίζεις.
Ακόμα και το Hyper-Threading έχει πολύ σημαντική διαφορά στην απόδοση ενός συστήματος με πολλά threads, καθώς ο CPU έρχεται με διπλά set από registers με αποτέλεσμα να δουλεύουν σε ξεχωριστή μνήμη τα CPU ops από το κάθε thread. Ακόμα και στην πράξη, η διαφορά ενός απλού CPU με ένα CPU με HyperThreading είναι καταφανέστατη. Για τους δε MultiCore επεξεργαστές δεν το συζητάω καν.

Όσο για τη σύγκριση Pentium3 και 4, είσαι επίσης τρομακτικά λάθος, μιας και οι αλλαγές που έγιναν στην αρχιτεκτονική ήταν τεράστιες και βασικά άνοιξαν τον δρόμο σε μια νέα εποχή.

Μην παρασύρεστε από reviews που κοιτάνε απλά νούμερα από benchmarks για να βγάλετε συμπεράσματα για τεχνολογίες. Και πάνω απόλα, μην τα αναπαράγετε!
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 1:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Gp2. Δεν χρειάζεται να είμαστε ή ακόμα χειρότερα να το παίζουμε αυθεντίες σε κάτι που δεν είμαστε.

Οι πολυπύρηνοι επεξεργαστές είναι το παρόν και το μέλλον. Μέχρι τουλάχιστον να γίνει και πάλι οικονομικά συμφέρον να χώσουμε κι άλλα κυκλώματα σε κάθε nm του επεξεργαστή... Το μόνο που μπορείς να πεις για τους πολυπύρηνους επεξεργαστές είναι ότι τα μαγαζιά του πουλάνε ώς γρηγορότερους... Πράγμα που δεν ισχύει. Για αυτό βέβαια φταίνε τα μαγαζιά που τους πουλάνε αλλά anyways.

Φίλε kimi εννοείται πλακίζω 100% για αυτό που είπα προηγουμένως. Καλοφάγοτο το pc και μην ακούς τον Neo... Ζηλεύει Razz Razz Razz Αν είδα καλά πήρες και τον ξεκλείδωτο τον 3930. Οπότε πάρε μια μαμάτη ψύχτρα και χτύπα κι ένα overclocking να δεις πως θα ζηλέψουν όλοι παραπάνω... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Νομίζω ότι πρέπει να ανοίξουμε μία θέση encoder για την πάρτη σου... Με αυτό το pc πιθανότατα θα κάνεις τα encoding στον μισό χρόνο από εμένα... Cool Cool Cool
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 1:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Gp2. Δεν χρειάζεται να είμαστε ή ακόμα χειρότερα να το παίζουμε αυθεντίες σε κάτι που δεν είμαστε.

Οι πολυπύρηνοι επεξεργαστές είναι το παρόν και το μέλλον. Μέχρι τουλάχιστον να γίνει και πάλι οικονομικά συμφέρον να χώσουμε κι άλλα κυκλώματα σε κάθε nm του επεξεργαστή... Το μόνο που μπορείς να πεις για τους πολυπύρηνους επεξεργαστές είναι ότι τα μαγαζιά του πουλάνε ώς γρηγορότερους... Πράγμα που δεν ισχύει. Για αυτό βέβαια φταίνε τα μαγαζιά που τους πουλάνε αλλά anyways.

Φίλε kimi εννοείται πλακίζω 100% για αυτό που είπα προηγουμένως. Καλοφάγοτο το pc και μην ακούς τον Neo... Ζηλεύει Razz Razz Razz Αν είδα καλά πήρες και τον ξεκλείδωτο τον 3930. Οπότε πάρε μια μαμάτη ψύχτρα και χτύπα κι ένα overclocking να δεις πως θα ζηλέψουν όλοι παραπάνω... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Νομίζω ότι πρέπει να ανοίξουμε μία θέση encoder για την πάρτη σου... Με αυτό το pc πιθανότατα θα κάνεις τα encoding στον μισό χρόνο από εμένα... Cool Cool Cool


Ποσο με ξερεις, χωρις να με ξερεις!!!! Razz Razz
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 462


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 1:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρομπας ο Αλχημιστης! Δεν εκανε τα μαθηματα του! Μαλλον πρεπει να ασχοληθω λιγο παραπανω με το Hardware γιατι οι γνωσεις μου ειναι επιφανειακες διετιας και εχω μεινει τρομερα πισω,στο πρωτο εξαμηνο του πανεπιστημειου. Whistling

Για την τεχνολιγα Pentium III vs 4 παντως επιμενω πως οι πρωτοι που βγηκαν δεν ειχαν τρομερο πλεονεκτημα απεναντι στους παλαιους αφου μεχρι και πριν λιγα χρονια η μικροαρχιτεκτονικη των P III χρησιμοποιονταν στους Centrino.

Δεν το συνεχιζω γιατι σαφεστατα και εχω αδικο! Θα την κανω την "επαναληψη" μου και θα επανελθω big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 2:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλχημιστής έγραψε:
Ρομπας ο Αλχημιστης! Δεν εκανε τα μαθηματα του! Μαλλον πρεπει να ασχοληθω λιγο παραπανω με το Hardware γιατι οι γνωσεις μου ειναι επιφανειακες διετιας και εχω μεινει τρομερα πισω,στο πρωτο εξαμηνο του πανεπιστημειου. Whistling

Για την τεχνολιγα Pentium III vs 4 παντως επιμενω πως οι πρωτοι που βγηκαν δεν ειχαν τρομερο πλεονεκτημα απεναντι στους παλαιους αφου μεχρι και πριν λιγα χρονια η μικροαρχιτεκτονικη των P III χρησιμοποιονταν στους Centrino.

Δεν το συνεχιζω γιατι σαφεστατα και εχω αδικο! Θα την κανω την "επαναληψη" μου και θα επανελθω big smile


Αυτο που ειπες εχει κατα καποιο τροπο επεκταση στους επεξεργαστες της AMD απο τη γενια Bulldozer και επειτα, οπου δεν εχουμε cores με τελειως ξεχωριστα resources το καθενα, αλλα modules, οπου 4 modules αποδιδονται ως 8 cores στο λειτουργικο(core οπως το οριζει η AMD). Ωστοσο δεν προκειται για το HT της Intel σε καμια περιπτωση.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 83


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 07, 2013 6:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Gp2. Δεν χρειάζεται να είμαστε ή ακόμα χειρότερα να το παίζουμε αυθεντίες σε κάτι που δεν είμαστε.

Οι πολυπύρηνοι επεξεργαστές είναι το παρόν και το μέλλον. Μέχρι τουλάχιστον να γίνει και πάλι οικονομικά συμφέρον να χώσουμε κι άλλα κυκλώματα σε κάθε nm του επεξεργαστή... Το μόνο που μπορείς να πεις για τους πολυπύρηνους επεξεργαστές είναι ότι τα μαγαζιά του πουλάνε ώς γρηγορότερους... Πράγμα που δεν ισχύει. Για αυτό βέβαια φταίνε τα μαγαζιά που τους πουλάνε αλλά anyways.

Φίλε kimi εννοείται πλακίζω 100% για αυτό που είπα προηγουμένως. Καλοφάγοτο το pc και μην ακούς τον Neo... Ζηλεύει Razz Razz Razz Αν είδα καλά πήρες και τον ξεκλείδωτο τον 3930. Οπότε πάρε μια μαμάτη ψύχτρα και χτύπα κι ένα overclocking να δεις πως θα ζηλέψουν όλοι παραπάνω... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Νομίζω ότι πρέπει να ανοίξουμε μία θέση encoder για την πάρτη σου... Με αυτό το pc πιθανότατα θα κάνεις τα encoding στον μισό χρόνο από εμένα... Cool Cool Cool
Ναι είναι unlocked οπότε κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον θα μπει υδρόψυξη να δω τι ψάρια πιάνει μπροστά στους άλλους 2 Core i7 που έχουν 1.000 ευρώ.Μην αγχώνεσαι μαν το ξέρω ότι πλακίζεις αλλά μεταξύ σοβαρού και αστείου αν κρίναμε με βάση ένα pc το ΣΔΟΕ θα έπρεπε να έχει χώσει όλο τον κόσμο μέσα Razz
_________________
miki
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 16 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 136
Τοποθεσία: Σέρρες

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 22, 2013 7:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ο υπολογιστής τα έφτυσε και θα ηθελα τι γνωμη σας για αγορα καινουριου gaming pc που θα αποδιδει για 2-3 χρονια .
Με περιπου 900-1000 ευρω τι μου προτεινετε? εχω κρατησει το τροφοδοτικο 600W της thermaltake αλλα δεν ξερω αν θα επαρκει για καινουριο pc. επισης κρατησα εναν 80gb HD sata(μικρος πλεον ξερω) και εναν 300 gb sata2 HD(torrent downloads) καθώς και το DVDR.τα περιφερικά θα είναι του παλιού εκτός ποντικιού πληκτρολογίου.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 22, 2013 9:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τροφοδοτικο αυτο ποσο καιρο το εχεις? Επισης παιζεις σε full hd αναλυση ετσι?
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01407 seconds with 5 queries