Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fairy Tail

[AC] Fairy Tail Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 99, 100, 101  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 30 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τοποθεσία: tokyo

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xamergt έγραψε:
Ειπα και εγω να σας ενοχλησω με το αν θα βγαλατε επεισοδια ft μεσα στο σεπτεμβρη.Δεν θελω να γινω κουραστικος αλλα νομιζω ολο το καλοκαιρι χωρτασατε παρα πανω απο οτι επρεπε ξεκουραση εκτος αν το διαβασμα για εξεταστικη σας εφαγε.Εχετε αμελησει τις fan sub υποχρεωσεις σας μιας και βγαζατε επεισοδια με ρυθμο.
Εσυ "κυριε" απο πανω καλυτερα να μην ποσταρεις οπως παντα οτι ναναι οπου να ναι ειδηκα αν δεν εισαι μελος της ομαδας που υποτιτλιζει το ft.Και συνεπως δεν σε αφορα η ερωτηση μιας και δεν εισαι ο αρμοδιος να απαντησει.
σε μένα αναφέρεται??


τέλος πάντων απλά θέλω να ρωτήσω άμα θυμαμε καλά υπατε πως θα αρχίσετε να κάνετε επισοδια τέλους αυγούστου η κάνω λάθος Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 08 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 407


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xamergt έγραψε:
Ειπα και εγω να σας ενοχλησω με το αν θα βγαλατε επεισοδια ft μεσα στο σεπτεμβρη.Δεν θελω να γινω κουραστικος αλλα νομιζω ολο το καλοκαιρι χωρτασατε παρα πανω απο οτι επρεπε ξεκουραση εκτος αν το διαβασμα για εξεταστικη σας εφαγε.Εχετε αμελησει τις fan sub υποχρεωσεις σας μιας και βγαζατε επεισοδια με ρυθμο.


καταρχας. ο καθενας κανει οτι γουσταρει και ξεκουραζετε οσο θελει. Δεν θα δωσει λογαριασμο. 2ον δεν ειναι εργαζομενοι σου, ουτε τους πληρωνεις για να σου βγαλουν επεισοδια. που σημαινει πολυ απλα οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΧΙ ΜΕ ΡΥΘΜΟ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ!!!! το κανουν γιατι τους αρεσει και θελουν να το κανουν. οποτε βρουν χρονο θα ασχοληθουν. δεν θα αφησουν τη ζωη τους για χαζομαρες. και σε οποιον δεν αρεσει να παρει να τα κανει μονος του. Αιντε καλομαθαμε τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 23 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 795
Τοποθεσία: Πλωτή Πολιτεία







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xamergt έγραψε:
Ειπα και εγω να σας ενοχλησω με το αν θα βγαλατε επεισοδια ft μεσα στο σεπτεμβρη.Δεν θελω να γινω κουραστικος αλλα νομιζω ολο το καλοκαιρι χωρτασατε παρα πανω απο οτι επρεπε ξεκουραση εκτος αν το διαβασμα για εξεταστικη σας εφαγε.Εχετε αμελησει τις fan sub υποχρεωσεις σας μιας και βγαζατε επεισοδια με ρυθμο.


Λυπάμαι, αλλά έγινες κουραστικός. Το έχουμε πει χιλιάδες φορές. To fansubbing είναι χόμπι. Συνεπώς δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βγάλουμε τίποτα, πόσο μάλλον να απολογηθούμε γι' αυτό.

Η κίνηση πάντα πέφτει το καλοκαίρι, μιας και πολλοί φεύγουν για διακοπές, και κατά τη διάρκεια των διακοπών δεν έχουν καν πρόσβαση στο internet. Και ναι, μετά καπάκι έρχεται η εξεταστική Σεπτεμβρίου.

Τώρα, συγκεκριμένα για το παρακάτω:

xamergt έγραψε:
Δεν θελω να γινω κουραστικος αλλα νομιζω ολο το καλοκαιρι χωρτασατε παρα πανω απο οτι επρεπε ξεκουραση


Απλά απαράδεκτος. Δε θα καθορίσεις εσύ, ούτε κανένας, αν ξεκουραστήκαμε και πόσο.

Και επειδή τώρα το πρόσεξα:

xamergt έγραψε:
Εσυ "κυριε" απο πανω καλυτερα να μην ποσταρεις οπως παντα οτι ναναι οπου να ναι ειδηκα αν δεν εισαι μελος της ομαδας που υποτιτλιζει το ft.Και συνεπως δεν σε αφορα η ερωτηση μιας και δεν εισαι ο αρμοδιος να απαντησει.


Θα καθορίσεις δηλαδή ποιοι θα απαντάντε και πού θα απαντάνε;;; Έλεος Ακόμα μια φορά απαράδεκτος.

Με γεια η κίτρινη κάρτα, και την επόμενη φορά να σέβεσαι περισσότερο.

@vl4d: Νομίζω ότι δεν αναφέρεται σε σένα.
_________________
- Διαβάστε τους Κανόνες του Forum.
- Μη χρησιμοποιείτε greeklish στις απαντήσεις σας.
- Για πληροφορίες των projects, πηγαίνετε στο Project Info.
- Για τα releases, επισκεφθείτε τον Tracker - Downloads.



アニメ日食


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nick7LF στις Παρ Σεπ 14, 2012 1:21 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:18 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@vl4d
Όχι

@xamergt
Καταρχάς, o kelborn μπορεί να μην είναι μέλος της Nausea, αλλά είναι μέλος της Animeclipse Team και έχει δικαίωμα να πει την γνώμη του και να πληροφορήσει όπου γουστάρει. Και ειλικρινά, το ίδιο τραγουδάκι θα έβαζα και εγώ αν με ρωτούσε κάποιος πώς πάει το FT, μιας και δεν έχουν προχωρήσει πολύ τα πράγματα.
Και άλλο ένα πράγμα που δεν κατάλαβες: δεν έχουμε fansubbικές υποχρεώσεις. To hobby μας είναι όποτε θέλουμε και μπορούμε το κάνουμε και ούτε θα μας αναγκάσει κανείς. Καλοκαίρι ήτανε, γουστάραμε διακοπές και ξεκούραση για 3 μήνες (αν και υπήρχαν μετακομίσεις και δουλειές, όχι μόνο ξύσιμο). Πρόβλημα; Κάποιοι μπορεί να βρήκανε σχέση, κάποιοι είχαν διαβάσματα, κάποιοι περάσανε φάση "βαριέμαι το fansubbing", κάποιοι ήταν διακοπές, κάποια είχαν δουλειές.
Αυτήν την εποχή είναι η εξεταστική Σεπτεμβρίου με τους καθηγητές να απεργούν και τα μαθήματα να αναβάλλονται συνεχώς. Εγώ δεν χρωστάω, αλλά ο Arvendui μάλλον έχει διαβάσματα.

Αν νομίζεις λοιπόν ότι μπορείς να κάνεις καλύτερα, ορίστε φτιάξε το δικό σου Fairy Tail.

YΓ: Μέχρι να το γράψω αυτό, με κάλυψαν οι από πάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xamergt έγραψε:
Ειπα και εγω να σας ενοχλησω με το αν θα βγαλατε επεισοδια ft μεσα στο σεπτεμβρη.Δεν θελω να γινω κουραστικος αλλα νομιζω ολο το καλοκαιρι χωρτασατε παρα πανω απο οτι επρεπε ξεκουραση εκτος αν το διαβασμα για εξεταστικη σας εφαγε.Εχετε αμελησει τις fan sub υποχρεωσεις σας μιας και βγαζατε επεισοδια με ρυθμο.
Εσυ "κυριε" απο πανω καλυτερα να μην ποσταρεις οπως παντα οτι ναναι οπου να ναι ειδηκα αν δεν εισαι μελος της ομαδας που υποτιτλιζει το ft.Και συνεπως δεν σε αφορα η ερωτηση μιας και δεν εισαι ο αρμοδιος να απαντησει.




Let the despair consume u and tremble before the awesome power of the sea,degeso!!!!


Σε άλλα νέα την επόμενη φορά που θα ακούσω κάποιον να μιλάει για υποχρεώσεις θα πάρει καρτούλα. Έχουμε αναφερθεί πολλάκις στο θέμα δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε. Όταν βγουν βγήκαν. Όποιος δεν θέλει να περιμένει αλλού τα account του. Υπάρχουν και αλλού team που κάνουν το fairy fail degeso!!!!! Εαν δεν μπορείτε να περιμένετε δεν χρειάζεται ούτε να σπάτε τα δικά σας τα γεννητικά όργανα degeso, ούτε να δίνεται αφορμή σε άτομα σαν τον kelborn3 να σας τρολλάρει degeso!!!!

Ps The nerdie with the green and the hottie with the pink, covered me in full degeso!!!!
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kelborn3 στις Παρ Σεπ 14, 2012 1:41 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 256
Τοποθεσία: -----

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 1:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι υποχρεωσεις επρεπε να μπουν σε εισαγωγικα γιατι παρεξηγηθηκαν σφαλμα μου.Κατα τα αλλα εννοουσα οτι ειπα.Τελος παντων δεν σας αλλαζω.Με το καλο οποτε και αν βγει.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 03 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 16, 2012 8:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας παιδιά, είμαι καινούργιο μέλος της AnimeClipse και θα ήθελα καταρχάς να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά τα οποία έχουν κάνει όλη αυτήν την δύσκολη και σκληρή δουλειά τον καιρό αυτό και να μην ακούνε τις σαχλαμάρες που λένε όλοι γιατί γιατί και γιατί!τα παιδιά δεν έχουν υποχρέωση ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ και πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι και ευγνώμων μόνο και μόνο που βγάζουν τα επεισόδια και όχι να τους κατακρίνουμε συνέχεια για το πότε και γιατί δεν <<εκλήρωσαν τις τάδε επιθυμίες μας>>!!!για να μην τα πολυλογώ και συνεχίζω και εγώ την ίδια αυτή άσκοπη συζήτηση θα ήθελα να φτάσω στον κυρίως λόγο τον οποίο δημοσίευσα αυτό το μήνυμα.αν θα θέλατε και μπορούσα φυσικά να βοηθήσω με τα projects δυστυχώς όμως δεν έχω ιδέα καθόλου από την όλη fansubbiκή σας εργασία...θα ήμουν πάρα πολύ χαρούμενος αν μπορούσα να μάθω κάποια πράγματα και να συμβάλω σε όλο αυτό!!ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 5
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 07, 2012 4:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και από μένα .
Σας ευχαριστώ πολύ για τα επεισόδια του Fairy Tail που μας προσφέρεται και τα απολαμβάνω 1 χρόνο τώρα .


Καταλαβαίνω ότι δυστυχώς έχει δημιουργηθεί ένα θέμα με τα επεισόδια .
Όχι εγώ δεν θα σας παραπονεθώ . Αντιθέτως έχω μια πολύ καλή ιδέα – πρόταση που μπορεί κυριολεκτικά να δώσει λύσει στο θέμα !

Η ιδέα – πρόταση είναι ότι τα νέα επεισόδια 125-150 , που είναι 25 επεισόδια ένα κεφαλαίου fillers .
Αυτό που θέλω να προτείνω λοιπόν είναι κυριολεκτικά να τα παραλείψετε / πηδήξετε / προσπεράσετε ή όπως αλλιώς το αντιλαμβάνεται κανείς . Και να συνεχίσετε την καλή δουλεία που κάνετε με τα νέο επεισόδια όταν ξεκινήσει η κανονική ροή επεισοδίων της σειράς .
Και το λέω αυτό γιατί πολύ φοβάμαι πως το πάνε και για δεύτερο κεφάλαιο με fillers .Thumb Down

Αυτό φυσικά είναι μια δίκια μου ιδέα , που το μόνο που σας ζήτω είναι απλά για 1 λεπτό να την σκεφτείτε ….
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 30


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 02, 2012 1:33 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά γιατί βγάλατε τα direct links που είχατε στην anime greek (fairy tail ) κατεβεναν πολυ γρήγορα απο εκεί ... Sad Sad Sad
Υπάρχεί περίπτωσή να τα ξαναβαλετε ????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 02, 2012 2:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ayato έγραψε:
Η ιδέα – πρόταση είναι ότι τα νέα επεισόδια 125-150 , που είναι 25 επεισόδια ένα κεφαλαίου fillers .
Αυτό που θέλω να προτείνω λοιπόν είναι κυριολεκτικά να τα παραλείψετε / πηδήξετε / προσπεράσετε ή όπως αλλιώς το αντιλαμβάνεται κανείς . Και να συνεχίσετε την καλή δουλεία που κάνετε με τα νέο επεισόδια όταν ξεκινήσει η κανονική ροή επεισοδίων της σειράς .
Και το λέω αυτό γιατί πολύ φοβάμαι πως το πάνε και για δεύτερο κεφάλαιο με fillers .Thumb Down

Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε Ayato. Μην φοβάσαι δεν τρώμε ανθρώπους παρ'ότι αυτό λέγεται στην πιάτσα. Η πρόταση που κάνεις πράγματι είναι σοβαρή και έχει βάση και αν δεν κάνω λάθος κάποια στιγμή το είχε αναφέρει και ο συντονιστής του Fairy Tail o Gpower2 ώς ενδεχόμενο. Επομένως σίγουρα θα το λάβουν τα παιδιά υπόψην αυτό που λες και πιθανότατα να είναι και αυτό που τελικά θα γίνει. Όπως και να'χει σε ευχαριστούμε για την επικοδομητική σου άποψη και για τον τρόπο που την εξέφρασες. Αν όλοι μπορούσαν να μιλήσουν και να εκφραστούν όπως εσύ θα είχαμε ένα πολύ καλύτερο forum Thumbs UP
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 02, 2012 3:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giorgos1313 έγραψε:
Παιδιά γιατί βγάλατε τα direct links που είχατε στην anime greek (fairy tail ) κατεβεναν πολυ γρήγορα απο εκεί ... Sad Sad Sad
Υπάρχεί περίπτωσή να τα ξαναβαλετε ????????????


Tα links αυτά δεν τα ανεβάσαμε εμείς, μιας και η πολιτική της AC είναι μόνο υπέρ των torrents. Πρέπει να απευθυνθείς στο άτομο που έφτιαξε το topic και ανέβασε τα links σε εκείνο το forum, για να δεις τι έχει γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 30


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 02, 2012 4:46 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση happy
Νόμιζα οτι εσείς τα είχατε αναιβασει γιατί έλεγε animeclipse το topic ..
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 02, 2012 7:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H Animeclipse έχει επιμεληθεί όλο το επεισόδιο. Απλά κάποιος τρίτος (με άδεια) έφτιαξε τα direct links και εκείνο το topic.

Kαλή τύχη στο κατέβασμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 30
Τοποθεσία: Everywhere

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 06, 2012 11:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ayato έγραψε:

Η ιδέα – πρόταση είναι ότι τα νέα επεισόδια 125-150 , που είναι 25 επεισόδια ένα κεφαλαίου fillers .
Αυτό που θέλω να προτείνω λοιπόν είναι κυριολεκτικά να τα παραλείψετε / πηδήξετε / προσπεράσετε ή όπως αλλιώς το αντιλαμβάνεται κανείς . Και να συνεχίσετε την καλή δουλεία που κάνετε με τα νέο επεισόδια όταν ξεκινήσει η κανονική ροή επεισοδίων της σειράς .
Και το λέω αυτό γιατί πολύ φοβάμαι πως το πάνε και για δεύτερο κεφάλαιο με fillers .Thumb Down

Αυτό φυσικά είναι μια δίκια μου ιδέα , που το μόνο που σας ζήτω είναι απλά για 1 λεπτό να την σκεφτείτε ….

Για το συγκεκριμένο εγώ θα διαφωνήσω...
Η σειρά είναι ωραία ακόμα και με τα filler της.
Προσωπικά όταν έχω μια σειρά θέλω να έχω ΟΛΑ τα επεισόδιά της.
Ναι ΟΚ, δεν έχουν σχέση με την ιστορία και η ιστορία δεν αναφέρεται καθόλου στα filler αλλά είναι κρίμα να μην τα έχεις όλα.

ΥΓ. Τώρα με τους αγώνες είναι το κανονικό story έτσι;
ΥΓ2. Όσον αφορά direct links έχω ανεβάσει τα επεισόδια σε hoster (λόγω προβλήματος χώρου) και θα δωθούν μόνο αν πει το ΟΚ το big boss...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 07, 2012 7:49 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου από θέμα fansub. Όταν κάνεις μια σειρά την κάνεις ολοκληρωμένα ή δεν την κάνεις καθόλου. Απο εκεί και πέρα είναι όλα θέμα γούστου. Εαν κάποιος έχει όρεξη μπορεί να καθήσει και να τα κοιτάξει. Εαν βαριέται τα προσπερνάει και δεν τους ρίχνει ούτε ενα βλέφαρο. Προσωπικά δεν τα έχω δει, αλλά δεν έχω και μεγάλες ελπίδες. Στα μεγάλα shounen σε άλλα ταιριάζουν και σε άλλα είναι εντελώς τραγικά βλέπε καλή ώρα bleach. Αλλά όπως είπες το τι θα κάνουν τα παιδιά του ft only the god Emperor knows...
ΥΓ Εδώ έχω ακούσει τα φίλλερ τα έχει ετοιμάσει ο ίδιος ο mangaka ισχύει?
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fairy Tail Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 99, 100, 101  Επόμενη
Σελίδα 94 από 101

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0176 seconds with 5 queries