Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Εκλογές 2012 Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 10:57 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ Γιώργο κ έπαυξανω για να γίνει αυτο θέλει πολλές προϋποθέσεις για αυτο κ γω τασομαι στο να μην βγούμε απο το ευρω τώρα άμεσα, πραγματικά πιστεύω ότι δεν μας ταιριάζει κ στο μέλλον θα πρέπει σαν χώρα αν δεν αλλάξει η διαχείρηση του νομίσματος κ αν γίνουν όλες οι προϋποθέσεις που πρέπει στο κράτος να το σκεφτούμε σοβαρά.


Όμως εκβιαστικά διλήμματα απο ανίκανους πολιτικούς πολυ φοβάμαι ότι θα φέρουν ανησυχητικά αποτελεσματα για την χώρα μας.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 11:16 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοινώς, λες αυτό που υποστηρίζω από την αρχή:
ΤΩΡΑ καθόμαστε στ' αυγά μας, φροντίζουμε να φτιάξουμε το εσωτερικό μας, και αν τα καταφέρουμε, τότε μιλάμε ξανά για ευρώ ή δραχμή, ευρώπη ή όχι, κτλ.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 12:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gpower2 έγραψε:
Κοινώς, λες αυτό που υποστηρίζω από την αρχή:
ΤΩΡΑ καθόμαστε στ' αυγά μας, φροντίζουμε να φτιάξουμε το εσωτερικό μας, και αν τα καταφέρουμε, τότε μιλάμε ξανά για ευρώ ή δραχμή, ευρώπη ή όχι, κτλ.


Υeap κατα καποιο τροπο. Razz

Δλδ να κατσουμε στα αυγα μας αλλα οχι με τους ιδιους πολιτικους που μας φεραν σε αυτο το εκβιαστικο διλλημμα.

Να σκεφτουμε πολυ αργοτερα το ευρω ή δραχμη,δλδ την εξοδο απο την ευρωζωνη.Αλλα σε καμια περιπτωση εξοδος απο ευρωπαικη ενωση. Wink

Ξερω ζηταω κατι πολι ουτοπικο!!! Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 12:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες τι συζητάμε τώρα... Οι επιλογές για την επόμενη κυβέρνηση είναι ελάχιστες. Εϊτε κυβέρνηση Τσίπρα με στήριξη Κουβέλη και πιθανή ανοχή Καμμένου ή ακόμα και του Βενιζέλου... Ή από την άλλη κυβέρνηση ΝΔ (που θα βγει ίσως πρώτη αφότου αποροφήσει Ντόρα, Μάνο και Καρατζαφέρη) με στήριξη από ΠΑΣΟΚ. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή... Ο Έλληνας απλά γύρισε πλευρό. Συνεχίζει όμως να κοιμάται και να θέλει να του χαιδεύουν τα αυτιά. Τώρα αυτός δεν λέγεται ΠΑΣΟΚ ΝΔ, αλλά λέγεται ΣΥΡΙΖΑ. Είμαστε χαμένοι από χέρι και η ζωή της νέας γενιάς θα πάει κατά διαόλου... Ότι και να γίνει και ότι και να βγάλουν οι κάλπες... Απλά ντρέπομαι για του λόγου μας και απελπίζομαι...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 12:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή ρε Πάρι τι να βγάλουμε για πες;

ΠΑΣΟΚ, ΝΔ = μειοδότες προδότες, διεφθαρμένοι
ΣΥΡΙΖΑ = σταλινιστές και αντιευρωπαϊστές
Ανεξάρτητοι = Λαϊκιστές
ΚΚΕ = ζούμε στο 1912
Χρυσή Αυγή = ακραίοι
ΔΗΜΑΡ = ΠΑΣΟΚ light

Τι στον π#$τσ0 να ψηφίσουμε τελικά για να είμαστε χαρούμενοι;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 12:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημιουργία Ξανά gpanos.
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 12:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bezdim έγραψε:
Δημιουργία Ξανά gpanos.


Θα σας βγάλει τα μάτια κυριολεκτικά!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 1:21 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
Δηλαδή ρε Πάρι τι να βγάλουμε για πες;

ΠΑΣΟΚ, ΝΔ = μειοδότες προδότες, διεφθαρμένοι
ΣΥΡΙΖΑ = σταλινιστές και αντιευρωπαϊστές
Ανεξάρτητοι = Λαϊκιστές
ΚΚΕ = ζούμε στο 1912
Χρυσή Αυγή = ακραίοι
ΔΗΜΑΡ = ΠΑΣΟΚ light

Τι στον π#$τσ0 να ψηφίσουμε τελικά για να είμαστε χαρούμενοι;


Γιώργο, αν είχα λεφτά θα είχα φύγει εδώ και καιρό από εδώ πέρα αν αυτό απαντάει στο ερώτημά σου. Εγώ πάντως θα ψηφίσω Τζήμερο και να πάνε όλοι να μαμηθούνε!!

Και αν χρεοκοπήσουμε θα πάω στο χωριό μου και θα ταίζω τις κοτούλες του θείου μου!!! Razz Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 1:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε όσοι είσαστε Β΄Αθηνών και θέλετε να ψηφίσετε "Δημιουργία Ξανά" υπάρχει και ο θείος μου Whistling

http://www.dimiourgiaxana.gr/index.php/ekloges2012/cv-ypopsifion-voulefton/828-mpezirtzoglou-christos
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 2:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως ειπώθηκε παραπάνω, αυτή τη στιγμή τα κόμματα που φαίνεται να μιλούν λογικά και ρεαλιστικά είναι η Ντόρα, ο Μάνος, ο Λεβέντης και ο Τζήμερος.

Προσωπικά κι εγώ σοτν Τζήμερο είχα καταλήξει και συνεχίζω να τον υποστηρίζω, κυρίως από το γεγονός ότι δεν αποτελείται από πολιτικούς το κόμμα του, αλλά κι επειδή θεωρώ τις προτάσεις του τις πιο ολοκληρωμένες, με αρχή, μέση και τέλος.

Ωστόσο, αν δεν είχα χάσει παντελώς την εμπιστοσύνη μου σε όλους τους πολιτικούς της παλιάς βουλής, παίζει να ψήφιζα Ντόρα, η οποία μιλούσε για "εθνική ελλάδος" για τη διάσωση της χώρας από την ίδρυση σχεδόν του κόμματος.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 2:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gpower2 έγραψε:
Όπως ειπώθηκε παραπάνω, αυτή τη στιγμή τα κόμματα που φαίνεται να μιλούν λογικά και ρεαλιστικά είναι η Ντόρα, ο Μάνος, ο Λεβέντης και ο Τζήμερος.

Προσωπικά κι εγώ σοτν Τζήμερο είχα καταλήξει και συνεχίζω να τον υποστηρίζω, κυρίως από το γεγονός ότι δεν αποτελείται από πολιτικούς το κόμμα του, αλλά κι επειδή θεωρώ τις προτάσεις του τις πιο ολοκληρωμένες, με αρχή, μέση και τέλος.

Ωστόσο, αν δεν είχα χάσει παντελώς την εμπιστοσύνη μου σε όλους τους πολιτικούς της παλιάς βουλής, παίζει να ψήφιζα Ντόρα, η οποία μιλούσε για "εθνική ελλάδος" για τη διάσωση της χώρας από την ίδρυση σχεδόν του κόμματος.


E οχι και ντορα που πηγε στον αδιορθωτο οπως τον χαρακτηριζε! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 4:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
gpanos έγραψε:
Δηλαδή ρε Πάρι τι να βγάλουμε για πες;

ΠΑΣΟΚ, ΝΔ = μειοδότες προδότες, διεφθαρμένοι
ΣΥΡΙΖΑ = σταλινιστές και αντιευρωπαϊστές
Ανεξάρτητοι = Λαϊκιστές
ΚΚΕ = ζούμε στο 1912
Χρυσή Αυγή = ακραίοι
ΔΗΜΑΡ = ΠΑΣΟΚ light

Τι στον π#$τσ0 να ψηφίσουμε τελικά για να είμαστε χαρούμενοι;


Γιώργο, αν είχα λεφτά θα είχα φύγει εδώ και καιρό από εδώ πέρα αν αυτό απαντάει στο ερώτημά σου. Εγώ πάντως θα ψηφίσω Τζήμερο και να πάνε όλοι να μαμηθούνε!!

Και αν χρεοκοπήσουμε θα πάω στο χωριό μου και θα ταίζω τις κοτούλες του θείου μου!!! Razz Razz



Ας υποθέσουμε ότι Τζήμεροι, ανήμεροι, Λεβέντες και Ντόρες εξερευνήτριες έχουν τα πιο γαμάτα προγράμματα και τις πιο σωστές ιδέες.
Ας υποθέσουμε ότι ένας από αυτούς κερδίζει τις εκλογές.

Ερώτηση:
1) Έχουν 100+ βουλευτές να εκλέξουν;
2) Έχουν στελέχη για μια κυβέρνηση; Όχι μόνο ποιοτικά αλλά και ποσοτικά.
Δηλαδή ο Τζήμερος ποιους θα βάλει σε υπουργεία, γραμματείες και δεν ξέρω εγώ που αλλού. Όσο γαμάτος να είναι ο ίδιος (λέμε τώρα) δεν μπορεί μονος να αναλάβει 6 υπουργεία.



Ακόμα:
Ακούω ότι θα φύγετε από Ελλάδα λες και είναι κάτι τόσο απλό.
Επικροτώ κι ενθαρρύνω τα παιδιά που θέλουν να πάνε στο εξωτερικό για κάποια ειδίκευση, μετεκπαίδευση, μεταπτυχιακό ή δουλειά (άλλωστε κι εγώ αυτό έκανα), αλλά έτσι αόριστα πάμε να φύγουμε γιατί στην Ελλάδα δεν είναι καλά, είναι λιγάκι επιπόλαιο.
Δεν είναι εύκολο πράγμα η ξενιτιά. Ακόμα κι όταν προσαρμοστείς στις συνθήκες εργασίας σου, θα σε ενοχλεί ο τρόπος ζωής τους, η νοοτροπία τους, οι ιδιοτροπίες τους και πολλά άλλα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 07 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 5:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:

Ακούω ότι θα φύγετε από Ελλάδα λες και είναι κάτι τόσο απλό.
Επικροτώ κι ενθαρρύνω τα παιδιά που θέλουν να πάνε στο εξωτερικό για κάποια ειδίκευση, μετεκπαίδευση, μεταπτυχιακό ή δουλειά (άλλωστε κι εγώ αυτό έκανα), αλλά έτσι αόριστα πάμε να φύγουμε γιατί στην Ελλάδα δεν είναι καλά, είναι λιγάκι επιπόλαιο.
Δεν είναι εύκολο πράγμα η ξενιτιά. Ακόμα κι όταν προσαρμοστείς στις συνθήκες εργασίας σου, θα σε ενοχλεί ο τρόπος ζωής τους, η νοοτροπία τους, οι ιδιοτροπίες τους και πολλά άλλα.

Gpano, έχεις δίκιο σε αυτό αλλά αναγκάζεσαι και προσαρμόζεσαι. Και εγώ όταν μεταναστεύσα στην Ελλάδα υπάρχουν κάποιες νοοτροπίες που δεν μου αρέσαν και εξακολουθούν να μην μου αρέσουν αλλά συμβιβάστηκα. Και στο κάτω κάτω της γράφης αν δεν μπορεί κάποιος (γενικά μιλάω) να συμβιβαστεί με τις νοοτροπίες κάποιου άλλου κράτους να πάψει να ζει εκεί πέρα...δεν είναι ανάγκη να καταπιέζει το εαυτό του....Δυστυχώς η Ελλάδα διώχνει τα παιδιά της.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 5:46 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με βάση την πρώτη μετεκλογική δημοσκόπηση που αυτή τη στιγμή προβάλλει ο Alpha έχουμε:

ΝΔ:26.1%
ΣΥΡΙΖΑ:23,7%
ΠΑΣΟΚ:14,9%
ΑΝ.Ελληνες:8,1%
ΔΗΜ.ΑΡ:6,3%
ΚΚΕ:5,8%
Χ.Α:4,8%
Δημιουργία Ξανά:2%
Οικολόγοι:1,8%
ΔΗΣΥ:1,6%
ΛΑΟΣ:1,5%
Άλλο Κόμμα:2,3%

Γενικότερη εντύπωση. Ο κόσμος θορυβήθηκε από την ακυβερνησία και η χαλαρή ψήφος προς τα μικρά κόμματα μειώθηκε πάρα πολύ. Ενδεικτικά στις εκλογές τις 6ης Μαίου είχαμε:

Ψήφοι κομμάτων εκτός βουλής = 19,3% (ήταν πρώτο κόμμα δηλαδή Razz )
Σήμερα αυτό το ποσοστό είναι στο 9,2%. Και αν υπολογίσουμε ότι και η Ντόρα θα πάει στη ΝΔ αυτό το ποσοστό θα πέσει γύρω στο 7,5%. Επομένως σφίξανε οι κώλοι.

Δεύτερο συμπέρασμα ότι ο Τζήμερος παραμένει πολύ ψηλά παρά την φυγή ψήφων από τα μικρά κόμματα, πράγμα που σημαίνει ότι όντως κάτι έχει να πει και όσοι των ψήφισαν δεν τον ψήφισαν για πλάκα. Πιστεύω ότι μπορεί να μπει στη Βουλή.

Τρίτο συμπέρασμα. Το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ είχαν πολύ υψηλά ποσοστά συσπείρωσης (85% περίπου και οι δύο). Συσπείρωση σημαίνει ότι αυτός που τον ψήφισε στις 6 Μαιου θα τον ψηφίσει και στις 17 Ιουνίου. Ο Τσίπρας είχε με το ζόρι 70% και αν συνεχίσει έτσι εξαγγέλοντας τέτοια μέτρα θα χάσει κιάλλους. Όσο για τις μετακινήσεις ψηφοφόρων 2 είναι τα αξιοσημείωτα ποσοστά. Το 19,5% των ψηφοφόρων που ψήφισαν "άλλο κόμμα" και το το 16,8% που ψήφισε Καμμένο, ψηφίζουν τώρα ΝΔ. Ενώ παρακαλώ αυτό είναι σημαντικό το 33% των ψηφοφόρων του ΚΚΕ θα ψηφίσει στις επόμενες εκλογές ΣΥΡΙΖΑ. Δεν κάνω πλάκα. Καθόλου πλάκα. Όποιος λοιπόν ξαναπεί ότι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είναι (και) κομμουνιστικό κόμμα με κομμουνιστικές ιδέες ας το πει και στους ΚΚΕδες μπας και τον πιστέψουν. Razz Razz Razz

Αυτά για πρώτη εντύπωση. Ομολογώ ότι είμαι ανακουφισμένος καθώς φοβόμουν μην δω πρώτο ΣΥΡΙΖΑ με 7-8 μονάδες διαφορά... Βέβαια το ότι λέω ότι είμαι ανακουφισμένος επειδή είναι πρώτη η ΝΔ είναι λίγο ξεφτίλα. Αλλά όπως είπαμε. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Για να δούμε με αυτά τα νέα στοιχεία πως θα διαμορφωθούν οι φαμφάρες και οι εξαγγελίες τις επόμενες μέρες. Cool

Υ.Γ:Η μουχρίτσα ο Κουβέλης μια χαρά κρατήθηκε παρά τα όσα του καταλογίζουν και μάλιστα ανέβηκε λίγο. Πέρασε και τη Χρυσή Αυγη και το ΚΚΕ.
Και για να ευθυμίσουμε λίγο:

-Τι κάνεις Φώτη;
-Τον Μπέζο!


_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 17, 2012 6:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@venezouelas Πήγαινε να ζήσεις σε χώρες Κεντρικής και Βόρειας Ευρώπης και μετά θα σου φαίνεται η Ελλάδα παράδεισος. (από άποψη ζωής, όχι δουλειάς)

@Deykalionas Μα δεν ήξερες ότι 2 συνιστώσες του ΣΥΡΙΖΑ είναι καθαρά κομμουνιστικές; Έχουν τη λέξη κομμουνιστικός/ κομμουνιστική στο όνομα τους.
Να μη μιλήσω για την ομάδα Ρόζα που μπροστά της το ΚΚΕ είναι δεξιό κόμμα.

Τώρα να χαρώ που η ΝΔ είναι πρώτη; Με Καραμανλή (ξανά) για αρχηγό ίσως... αλλά με το σημερινό φιλομνημονιακό προφίλ της;

Θα μου πεις ΝΔ (Σαμαράς) και ΣΥΡΙΖΑ είναι όντως μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Επόμενη
Σελίδα 16 από 30

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01915 seconds with 5 queries