Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Εφυγε ο Ronnie James Dio R.I.P Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 24 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 321
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 11:40 am
Τίτλος: Εφυγε ο Ronnie James Dio R.I.P
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ronnie James Dio, ένας εκ των θρύλων του heavy metal, απεβίωσε την Κυριακή σε ηλικία 67 χρονών, χάνοντας τη μάχη με τον καρκίνο, σύμφωνα με ανακοίνωση της συζύγου και μάνατζέρ του.

Το προηγούμενο καλοκαίρι ο ίδιος είχε ανακοινώσει ότι έπασχε από καρκίνο του στομάχου, αμέσως μετά το πέρας μίας περιοδείας σε Ατλάντικ Σίτι και Ν. Τζέρσεϊ.

«Η καρδιά μου έχει ραγίσει» έγραψε η Wendy Dio στο site του διάσημου τραγουδιστή, συμπληρώνοντας ότι «Πολλοί φίλοι και συγγενείς είχαν την ευκαιρία να τον αποχαιρετήσουν πριν εγκαταλείψει εν ειρήνη τα εγκόσμια…ο Ronnie ήξερε πόσο τον αγαπούσαν όλοι…εκτιμούμε την αγάπη και υποστήριξη που μας δώσατε όλοι…και να ξέρετε ότι σας αγαπούσε όλους και η μουσική του θα ζήσει για πάντα».

Ο Dio πέθανε στο Λος ʼντζελες.

Αν και είχε πρόσφατα περάσει την έβδομη χημειοθεραπεία του, ήλπιζε πως θα είχε τη δυνατότητα να δώσει ξανά συναυλίες. Ωστόσο, στις αρχές του μήνα, η μπάντα του, Heaven and Hell, είχε ανακοινώσει την ακύρωση της καλοκαιρινής περιοδείας.

Ο Dio έγινε διάσημος το 1975, ως ο τραγουδιστής των Rainbow, της μπάντας που ίδρυσε ο κιθαρίστας Richie Blackmore μετά την αποχώρησή του από τους Deep Purple. Αργότερα, πήρε τη θέση του Ozzy Osbourne στους Black Sabbath το 1979, με τον πολυβραβευμένο δίσκο «Heaven and Hell» να καταλαμβάνει μία θέση στο πάνθεον των κορυφαίων δίσκων του heavy metal. Η «κόντρα» ανάμεσα στους φίλους της μουσικής και των Black Sabbath ειδικότερα σχετικά με το ποιος από τους δύο τραγουδιστές εκπροσωπούσε καλύτερα το πνεύμα της μπάντας διαρκεί μέχρι σήμερα.

Αργότερα, έκανε solo καριέρα, με την ομώνυμη μπάντα (Dio).

Η διαμάχη ανάμεσα στο Καλό και το Κακό αποτελούσε βασικό στοιχείο της θεματολογίας των τραγουδιών του ( «Heaven and Hell», «Holy Diver» ), ενώ αρκετά συχνά αντλούσε στοιχεία από μεσαιωνικά θέματα ( «Neon Knights», «Killing the Dragon», «Stargazer» ).

«Είχε μία από τις κορυφαίες φωνές του heavy metal- και μία αντίστοιχη καρδιά» δήλωσε ο κιθαρίστας Jay Jay French των Twisted Sister.

Το πραγματικό του όνομα ήταν Ronald James Padanova. Είχε γεννηθεί στο Πόρτστμουθ (Νιου Χαμσάιρ) και είχε μεγαλώσει στο Κόρτλαντ της Νέας Υόρκης.

Message from Wendy Dio

Today my heart is broken, Ronnie passed away at 7:45am 16th May. Many, many friends and family were able to say their private good-byes before he peacefully passed away. Ronnie knew how much he was loved by all. We so appreciate the love and support that you have all given us. Please give us a few days of privacy to deal with this terrible loss. Please know he loved you all and his music will live on forever.

- Wendy Dio

Αλλος ενας μυθος φευγει αφηνωντας πισω του ενα θρυλο και μια κληρονομια για το χωρο της μουσικης Respekt
_________________
X---Kage Bushin No Jutsu---X

Μολις παρατηρησα οτι εγινα Forum Adict (xaxax)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 2:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωρεα ολα τα παραπανω,ομως να μηνω στη θεματολογια που εξεταζω σιχνα.Δεν νομιζω πως τα τραγουδια ειχαν ως θεματολογια καθαρα τη μαχη του Καλου εναντια στο Κακο αλλα γινοταν μεσα τους μια προσπαθια αναδιξης της μιας απο τις δυο αυτες διναμεις.πιας?παραθετω μερικα link.

http://30daysout.files.wordpress.com/2009/04/thedevilyouknow-large_28actual_art_work29.jpg

http://www.revolvermag.com/files/images/HeavenAndHell.preview.jpg

http://image.lyricspond.com/image/d/artist-dio/album-holy-diver-live/cd-cover.jpg

http://www.metalrockmuseum.com/band/dio/master_of_the_moon.jpeg

ετσι,βλεποντας αυτες τις εικονες και λαμβανοντας υποψην και τη θεματολογια τραγουδιων οπως,dont talk to stranger's,holy diver,rainbow in the dark καταλαβενουμε ποια πλευρα προωθουσε ο καληφωνος μα παραπλανιμενος αυτος "θρυλος της μουσικης".το RIP εξαρτατε απο το τι διαλεξε ο ιδιος πρην κλησει τα ματια του, ας ειναι καλα εκει που παει...

edit:και ας μην ξεχναμε και αυτο http://www.musica320.com/wp-content/uploads/2009/01/born.jpg
το σιγκεκρημενο album κικλοφορησε το ετος που κατα τους πιστους(και μη)γεννηθηκε ο αντιχριστος, και εξου και ο τιτλος born again με το αντιστοιχο cover.φως φαναρι λοιπον.

edit:για να βλεπουμε και την αλλη οψη καθως οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος.
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultimatesayan στις Δευ Μάι 17, 2010 2:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 2:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα λειψει σε ολους τους φαν του ειδους. R.I.P. Sad
Οταν τα μεγαλα ονοματα αρχιζουν να φευγουν καταλαβαινεις οτι εχεις μεγαλωσει.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 2:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μια ερωτηση πρως οσους σε αυτο το forum τον θαυμαζαν:πως γινετε να βλεπεις ως ειδωλο η απλως να θαυμαζεις καποιον οταν εξαπολιει τοσω μισος και τοση φρικη στα εξωφυλλα των album του?
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 344
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 4:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

R.I.P. DIO

Neo106 έγραψε:
Οταν τα μεγαλα ονοματα αρχιζουν να φευγουν καταλαβαινεις οτι εχεις μεγαλωσει.

Δεν μας πήραν και τα χρόνια. Άσε που δε νομίζω να υπάρχει κανένας εδώ μέσα που ο DIO να ήταν "της εποχής του".

Ας ακούσουμε και μία από τις πιο αναγνωρίσιμες μελωδίες του:
1983 Ronnie James Dio "Rainbow In The Dark" (Rock Palace)
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 93


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 4:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτο. Δεν είχα ιδέα. Κρίμα, πραγματικά κρίμα. Δεν ήμουν φανατικός, αλλά σεβόμουν πολύ το έργο του. Όταν τα μεγάλα ονόματα αρχίζουν και φεύγουν, η μουσική γίνετε πιο φτωχή. Μπορεί κανείς μας εδώ μέσα να μην ήταν της "εποχής" του, αλλά ο ίδιος άφησε "εποχή" που στιγμάτισε το χθες, θα συνεχίσει να επηρεάζει το σήμερα και τη μουσική του άυριο, σ' αυτό το χώρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: Αθηνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 6:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultimatesayan έγραψε:


edit:και ας μην ξεχναμε και αυτο http://www.musica320.com/wp-content/uploads/2009/01/born.jpg
το σιγκεκρημενο album κικλοφορησε το ετος που κατα τους πιστους(και μη)γεννηθηκε ο αντιχριστος, και εξου και ο τιτλος born again με το αντιστοιχο cover.φως φαναρι λοιπον.

edit:για να βλεπουμε και την αλλη οψη καθως οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος.


Ρε συ ultimatesayan, όπου metal και εσύ ως δημόσιος κατήγορος. Δεν με αφορούν οι απόψεις σου, και καλά κάνεις και τις έχεις και τις στηρίζεις, αλλά αν δεν είσαι σχετικός με κάτι, μην πλατιάζεις. Ο δίσκος στον οποίο αναφέρεσαι (Born again), δεν έχει στα φωνητικά τον μακαρίτη Dio, αλλά τον επίσης τεράστιο Ian Gillan. Δεν ξέρω αν ήταν η χρονιά γεννήσεως του αντιχρίστου το '83, αλλά ο δίσκος είχε μέσα καρακομματάρες. Ειλικρινά, πιστεύω οτι μερικές φορές το παρακάνεις.
_________________
Αν δεν ήμουν αυτός που είμαι, θα ήθελα να ήμουν εγώ. Απλά να μου έμοιαζα λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 6:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)δεν τραγουδουσε στο σιγκεκρημενο δισκο ομως σινεργαστηκε με το σιγκεκρημενο σιγκροτημα ενστερνιζομενος τις ιδιες αρχες.
2)δεν θημαμε να εκανα λογο για την ποιοτητα της μουσικης αλλα για το περιεχομενο και τα μυνηματα που περναει.
3)δεν νομιζω πως το παρακανω,εκτως κι αν θεωρεις τις εξαρσεις δαιμονησμενης βιας ως φυσιολογικες.edit:εννοω την απροκλιτη βια πως τον χριστιανησμο δηλαδη απροκλητη βια πρως το αισθημα της αληθιας και της αγαπης.
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultimatesayan στις Δευ Μάι 17, 2010 6:21 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: Αθηνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 6:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ααα, τώρα ξέρεις και τις αρχές που είχε ο μακαρίτης...
Κοίταξε, γράφτηκε ένα post για να εκφράσουν κάποιοι άνθρωποι την λύπη τους για την απώλεια ενός μουσικού. Εσύ τι κάνεις? Για άλλη μια φορά κατήχηση.
Συγγνώμη προς όλους για το off topic(αν και δεν το ξεκίνησα εγώ, το συνέχισα).
@ultimatesayan μην απαντήσεις εδώ σε παρακαλώ, σώβρακο το κάναμε το post.
_________________
Αν δεν ήμουν αυτός που είμαι, θα ήθελα να ήμουν εγώ. Απλά να μου έμοιαζα λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 6:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το thread δε λεγεται Metal vs Christianism αλλα και να λεγονταν, δεν ειμαστε τετοιο forum για να συζητηθει.
Ο Dio με το ειδος της μουσικης(take it or leave it) στο οποιο ηταν αστερας, επηρρεασε πολυ κοσμο και that's a fact.Γι αυτο ontopic please.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 6:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απλως παρουσιαζω την αληθεια που κρηβετε πισω απο το ψεμα.ισα ισα,που εγω εμβαθηνω χωρης να βλεπω απλως το θεμα σαν "μου αρεσει ο ηχος της μουσικης,γραφω ολα τα αλλα",ειναι καιρος να ξιπνησουμε και να παψουμε να τρωμε οτι μας ταιζουν.οι αρχες ενος καλλητεχνι αποκρισταλλονοντε μεσα στα τραγουδια του,δηλαδι εδω:απροκλιτη βια πρως το χριστιανισμο με βιαια εξωφιλα και βιαιους στιχους που παραπεμπουν σε επιθετικη αρρωστιμενη σιμπεριφορα την οποια καταπινουμε.επιθεση πρως τον χριστιανισμο=επιθεση πρως τις διδαχες τις αγαπης με σκοπο την δημιουργια αντιθετων σιναισθηματων.το οτι ετοιχε να ειναι ενας μεγαλος μουσικος που επηρεασε τη μουσικη σκηνη δεν σημαινει οτι σιωπουμε μπροστα σε αυτα που θελει να περασει και σε αυτα που κρηβει. ηταν ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ με σαρκα και αιμα σαν καθε κοινο ανθρωπο που περπαταει στη γη.κανενας καλλιτεχνης δεν τραγουδαει στην τυχη,αλλα μεσα απο τα τραγουδια βγαζει κατι,περναει τα δικα του μινηματα οποια κι αν ειναι αυτα.αυτο το σκοπο εχει αλλωστε η τεχνη,την εξωτερικευση των εσωτερικων σιναισθηματων.

edit:στο forum ιδι περνουν μερος ΠΟΛΛΕΣ σιζητησεις που δεν "εγκρινοντε" για εδω,και εχουν να κανουν με θεματα πολιτικης και τα λοιπα,και εκει εχουν διμιουργηθει ταραχες,η μηπως αφηνουμε αυτα που πουλαν περισσοτερο για να διατιρηθει η εικονα του forum?
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 7:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultimatesayan έγραψε:
απλως παρουσιαζω την αληθεια που κρηβετε πισω απο το ψεμα.ισα ισα,που εγω εμβαθηνω χωρης να βλεπω απλως το θεμα σαν "μου αρεσει ο ηχος της μουσικης,γραφω ολα τα αλλα",ειναι καιρος να ξιπνησουμε και να παψουμε να τρωμε οτι μας ταιζουν.οι αρχες ενος καλλητεχνι αποκρισταλλονοντε μεσα στα τραγουδια του,δηλαδι εδω:απροκλιτη βια πρως το χριστιανισμο με βιαια εξωφιλα και βιαιους στιχους που παραπεμπουν σε επιθετικη αρρωστιμενη σιμπεριφορα την οποια καταπινουμε.επιθεση πρως τον χριστιανισμο=επιθεση πρως τις διδαχες τις αγαπης με σκοπο την δημιουργια αντιθετων σιναισθηματων.το οτι ετοιχε να ειναι ενας μεγαλος μουσικος που επηρεασε τη μουσικη σκηνη δεν σημαινει οτι σιωπουμε μπροστα σε αυτα που θελει να περασει και σε αυτα που κρηβει. ηταν ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ με σαρκα και αιμα σαν καθε κοινο ανθρωπο που περπαταει στη γη.κανενας καλλιτεχνης δεν τραγουδαει στην τυχη,αλλα μεσα απο τα τραγουδια βγαζει κατι,περναει τα δικα του μινηματα οποια κι αν ειναι αυτα.αυτο το σκοπο εχει αλλωστε η τεχνη,την εξωτερικευση των εσωτερικων σιναισθηματων.

edit:στο forum ιδι περνουν μερος ΠΟΛΛΕΣ σιζητησεις που δεν "εγκρινοντε" για εδω,και εχουν να κανουν με θεματα πολιτικης και τα λοιπα,και εκει εχουν διμιουργηθει ταραχες,η μηπως αφηνουμε αυτα που πουλαν περισσοτερο για να διατιρηθει η εικονα του forum?


Κανεις δεν ειπε οτι ηταν ο Superman η οτι ηταν ενας ατρωτος δαιμονας(its all a show remember?).Το οτι ειχε και ακραια show ειναι αληθες, το οτι προσεβαλλε τον χριστιανισμο ειναι αλλο θεμα, ο ιδιος θα σου ελεγε οτι ολα αυτα που εκανε ηταν μεταφορικα.Αλλα αυτη ειναι η δικη μου αποψη η οποια ειναι πολυ προσωπικη και δεν ειναι εδω το μερος να την εκφρασω, καθως σεβομαι και τις δικες σας αλλα και απαιτω σε τετοια θεματα να τις κρατατε για τον εαυτο σας οσο μιλατε εδω μεσα.
Αλλα απο πανω λες και οτι για να διατηρησουμε την εικονα του forum(αληθεια ξερεις ποια ειναι αυτη?) αφηνουμε αλλες συζητησεις και αλλες τις κοβουμε για να διαφημιστουμε?Προσβαλλεις ενα forum μεσω του ιδιου του forum?
Λυπαμαι αλλα θα παρεις κιτρινη καρτα γι αυτο.Τα offtopic απαιτω να μην συνεχιστουν γιατι θα συνεχιστουν και οι κιτρινες κι αυτο ισχυει και για μελη των ομαδων μας.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: Αθηνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 7:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ronnie James Dio, υπήρξε τεράστιος ερμηνευτής. Πιστεύω οτι ήταν ένας από τους πρώτους ερμηνευτές στο μουσικό ιδίωμα που υπηρέτησε, που είχε τέτοια θεατρικότητα στην ερμηνεία του. Για το πόσο "μεγάλη" ήταν η φωνή του, αρκεί να ακούσετε και να συγκρίνετε φωνές στο We're stars από το Hear n' Aid http://www.youtube.com/watch?v=wiI9PxVdu9c .
Αν και η μουσική που έβγαζε εδώ και 2 δεκαετίες δεν με άγγιζε, η προσφορά του είναι δεδομένη, και η αξία του αυταπόδεικτη. Ένας μεγάλος λιγότερος...
_________________
Αν δεν ήμουν αυτός που είμαι, θα ήθελα να ήμουν εγώ. Απλά να μου έμοιαζα λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 93


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 7:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kelborn3, χαίρομαι που η άποψη μου σε συγκίνησε αλλά παράλληλα προκαλεί και θλίψη αυτή σου η αντίδραση για κάποιον που δεν ζει πια και έφυγε με τον τρόπο που έφυγε. Η μουσική του για μερικούς από εμάς, ίσως να στάθηκε η αρχή ή ακόμα και η αφορμή για metal ακούσματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 17, 2010 8:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

badtoyz έγραψε:
kelborn3, χαίρομαι που η άποψη μου σε συγκίνησε αλλά παράλληλα προκαλεί και θλίψη αυτή σου η αντίδραση για κάποιον που δεν ζει πια και έφυγε με τον τρόπο που έφυγε. Η μουσική του για μερικούς από εμάς, ίσως να στάθηκε η αρχή ή ακόμα και η αφορμή για metal ακούσματα.


Ειναι που εβγαλα λιγο συναισθημα και αμεσως να πεις οτι το εκανα επιτηδες.Με κανεις και νιωθω ακομα περισσοτερη θλιψη μετα τον θανατο ενος απο τους αγαπημενους μου καλλιτεχνες


_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01579 seconds with 5 queries