Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

My Brute Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 1:21 pm
Τίτλος: My Brute
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα ωραιότατο online παιχνιδάκι για να περνάτε την ώρα σας Razz Είναι κάτι πολύ απλό και εύκολο. Φτιάχνετε ένα χαρακτήρα και τον ρίχνετε στη μάχη big smile Εκεί παίρνει εμπειρία και ανεβαίνει levels. Ταυτόχρονα μαζεύει όπλα και αποκτάει ειδικές ικανότητες που μπορούν να αλλάξουν τη ροή μιας μάχης. Όλα αυτά βέβαια γίνονται αυτόματα. Εσείς δεν πολεμάτε. Οπότε η μόνη σας ευθύνη είναι να διαχειρίζεστε σωστά τις ειδικές σας ικανότητες και να επιλέγετε σωστά αντιπάλους.

Επίσης ένα σημαντικό κομμάτι του παιχνιδιού είναι η σχέση μεταξύ Masters και Pupils. Ένας καινούργιος παίχτης μπορεί να μπει μόνος του στο παιχνίδι, ή μπορεί επιλέξει έναν άλλο παίχτη και να ξεκινήσει το παιχνίδι γινόμενος μαθητής του. Με αυτό το τρόπο μπορούν να βοηθούν ο ένας τον άλλο καθώς ο μαθητής θα μαθαίνει τις ειδικές ικανότητες του δάκσαλου και ο δάσκαλο θα παίρνει εμπειρία όσο ο μαθητής δυναμώνει.

Αυτός είναι και ο σκοπός αυτού του post big smile Εγώ έχω ήδη ένα χαρακτήτα επιπέδου 15 με πολλές και διάφορες ειδικές ικανότητες. Αλλά στο επίπεδο που βρίσκομαι οι 3 μάχες που επιτρέπονται την ημέρα δεν αρκούν για να ανέβω επίπεδο. Οπότε αν θέλετε να αρχίσετε το παιχνίδι θα ήμουν μια καλή επιλογή για δάσκαλος Razz

Αυτααααα τα ολίγα. Αν θέλετε λοιπόν να γίνετε μαθητούδια μου πατήστε αυτό το link και φτιάξτε ένα χαρακτήρα:http://deyki17.mybrute.com

Αν θέλτε να ρωτήσετε/πείτε οτιδήποτε feel free to do so Wink
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 21
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 2:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον sensei(!), πως ανεβαζω level?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: Αθηνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 5:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις, αλλά από χτες είσαι ο δάσκαλός μου (αν ζητήσεις δίδακτρα έφυγα big smile )
_________________
Αν δεν ήμουν αυτός που είμαι, θα ήθελα να ήμουν εγώ. Απλά να μου έμοιαζα λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 666
Τοποθεσία: σταδιαλα...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 5:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χανοντας τον χρονο σου.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 7:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xristos818 έγραψε:
Λοιπον sensei(!), πως ανεβαζω level?


Πολύ απλό. Μπες στην αρένα. Εκεί θα βρεις αντιπάλους που είναι στο ίδιο επίπεδο με εσένα. Πατάς πάνω σε όποιον αντίπαλο θες και τον παλεύεις. Αν νικήσες πέρνεις 2 exp αν χάσεις 1exp. Και όσο πέρνεις exp τόσο πέρνεις και lvl.

Nadir έγραψε:
Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις, αλλά από χτες είσαι ο δάσκαλός μου (αν ζητήσεις δίδακτρα έφυγα big smile )


Δεν το είχα συνδυάσει ότι ήσουν εσύ, αλλά τώρα που το είπες το παρατήρησα Nadir_Sad-kun Wink Όχι man τσάμπα όλα! Laughing Laughing 21:00 έχουμε προπόνηση. Μην αργήσεις! Razz

serestrum έγραψε:
χανοντας τον χρονο σου.


Πάντα γλυκομίλητος ο Serestrum μας Razz
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deykalionas17 στις Σαβ Οκτ 03, 2009 8:07 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 8:01 pm
Τίτλος: .
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμμ...νταξ, ενδιαφερον παιχνιδακι...
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 116
Τοποθεσία: Ξεσσαλλλλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 03, 2009 9:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ξερω ενα αρομα που λεγεται brut Razz Razz Razz Razz
_________________







ʼν το διαβάζεις αυτό τότε σίγουρα βαριέμαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 34
Τοποθεσία: No Man's Land

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 2:22 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι σαν το vampires η το mafia wars δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 3:18 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως κορυφή το παιχνιδάκι!
Το καλύτερο είναι ότι λόγω των περιορισμών δεν μπορείς να καείς όλη μέρα, οπότε είναι ότι πρέπει για ένα μικρό ευχάριστο διάλειμμα!

http://38790.mybrute.com
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Πάτρα





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 4:16 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, πάτησα πάνω στο link που έδινε ο gpower2, έκανα τόση ώρα να διαλέξω μια ξανθιά όμορφη κοπελίτσα με κοτσιδάκια που να μοιάζει λίγο στην Candy και αφού τα κατάφερα, μετά με έσφαξε ένας αγροίκος αξύριστος μαλλιάς. Μετά πάω στο link του Deykaliona μπας και καταλάβω τι παίζει αλλά με έβαζε στην διαδικασία να ξαναφτιάξω χαρακτήρα. Δεν αποθηκεύεται ο χαρακτήρας που φτιάχνεις; Είχα πάει τον χαρακτήρα μου στο κελί του (cell) και έβαλα και κάποιον κωδικό ώστε να ξαναδοκιμάσω να δω αν μου κρατάει τον χαρακτήρα αλλά τότε βρήκε το σύστημα να μου βγάλει Technical maintenance και ότι και καλά έκλεισαν προσωρινά το the brute ώστε να γίνουν τεχνικές βελτιώσεις. Ξέρει κανείς τι παίζει;

Εdit: Νομίζω πως το κατάλαβα, επανήλθε το σύστημα και με τον κωδικό μου πήρα τον χαρακτήρα μου πάτησα στο link του Deyki και τις έφαγα και από από αυτόν (που ήταν και level 15), αλλά νίκησα και έναν αγώνα με μία άσχετη και πήγα level 2. Αλλά δεν κατάλαβα πως θα γίνω μαθήτρια του Deyki; Στο cell εκεί που λέει master έχει αυτό: _!&$()#@3879
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 9:53 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Geutella έγραψε:
Στο cell εκεί που λέει master έχει αυτό: _!&$()#@3879

Έλα τώρα Geutella... Τέτοια μούσια και τέτοιο μαλλί, δεν κατάλαβες ποιανού μαθήτρια θα γίνεις; Razz Razz
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Πάτρα





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 10:24 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά Tzoli πριν από λίγο ένα παιδί που είδε το post μου εδώ σε αυτό το topic μου εξήγησε τι συνέβη. Καλά τέτοια γκάφα ούτε ο πιο n00b παίχτης. Είδα το post του gpower2 και λέω "α, τι ωραία ας γραφτώ στο παιχνίδι για να παίξω και να γίνω και μαθήτρια του Deyki που φαγώθηκε". Πάω στο link του gpower2 νομίζοντας πως σε αυτό το link φτιάχνεις account (lol), ε είδα τους αριθμούς μπροστά και δεν πήγε το μυαλό μου. Κάθομαι με τις ώρες να διαλέξω χαρακτήρα, αλλά παρόλο που έβλεπα τον αγροίκο από δίπλα και ένα τεράστιο VS ανάμεσά μας δεν ψιλιάστηκα, το θεώρησα μέρος της διαδικασίας. Με το που πατάω validate αρχίζει η μάχη, χάνω και τότε πάω στο κελί μου. Μετά πάω στο link του Deyki και βλέπω πως μου ξαναζητάει να φτιάξω χαρακτήρα οπότε κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά. Γύρισα πίσω στο cell έκανα register τον χαρακτήρα μου και μόλις επανήθλε το σύστημα πάλεψα με τον Deyki κάνοντας login αλλά αφού έφαγα το ξύλο της χρονιάς μου είδα πως δεν έγινε τίποτα... ε μετά μου εξήγησαν πως ο πρώτος παίχτης που παλεύω μάζι του επειδή πάτησα το link του γίνεται δάσκαλός μου. Και τελικά το link που έδινε ο gpower2 δεν ήταν για να φτιάξουμε account στο mybrute αλλά ήταν για να γίνουμε μαθητές του χαρακτήρα του...

Μα καλά, καλέ μου gpower2 δεν γινόταν να διευκρινήσεις τι ήταν το link; Ή τουλάχιστον να έβαζες το όνομά σου όπως έκανε ο Deyki; Τώρα θα με φας στη μάπα γιατί μου είπαν πως ούτε δάσκαλο μπορώ να αλλάξω ούτε να διαγράψω τον χαρακτήρα μου. Τέσπα ήταν μοιραίο gpower2-sensei, sorry Deykaliona, θα φτιάξω κάποια στιγμή άλλο λογαριασμό και θα γίνω μαθήτριά σου. Niar
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 23 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 64


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 12:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά το συγκεκριμένο παιχνίδι όντως είναι κόλλημα... Πάλι καλά που επιτρέπει μόνο 3 μάχες την ημέρα γιατί αλλιώς προβλεπόταν κάψιμο και δεν είμαστε για τέτοια :P. Από την άλλη μετά το 6-7 lvl γίνεται πολύ σπάσιμο να ανεβάσεις lvl λόγω του ελαχίστου xp που παίρνεις από κάθε μάχη ( 3 στο σύνολο ημερησίως).

Πάντως έχω να πω πολύ έξυπνη ιδέα από τους δημιουργούς του παιχνιδιού... σε αναγκάζουν να κάνεις διαφήμιση. Για να μην πολυλογώ όποιος ξεμείνει από τους παραπάνω δασκάλους :P ας κάνει και ένα ψυχικό σε μένα

Whistling

Το λινκ είναι στην υπογραφή μου.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NeVenEyUt-Q Retro games forever big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 12:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αθηνά μου sorry που δεν σου απάντησα χτες, αλλά δεν έκατσα καθόλου στο pc. Ναι, πάνω κάτω αυτό που σου είπε το παιδί ισχύει. Αυτός που μονομαχείς την 1η φορά (που πάντα σε νικάει) γίνεται ο δάσκαλός σου. Αν και απ'ότι βλέπω έγινες και δική μου μαθήτρια. Arigatou Gozaimasu!!! Worthy Worthy

@Sport_billy

Man, έχεις τα δίκια σου, αλλά ακριβώς αυτός είναι ο σκοπός των δημιουργών. Να διαφημίσεις το παιχνίδι τους. Γιατί από ένα επίπεδο και μετά είναι πολύ δύσκολο να πάρεις lvl. Σκέψου εσύ λες για το 6-7. Ο gpower2 είναι lvl8. Εγώ που είμαι 15 κάνω 2 βδομάδες να πάρω lvl. Αλλά δεν με πειράζει. Έτσι κι αλλιώς είναι ένας ευχάριστος τρόπος να περνάς την ώρα σου, όχι παιχνίδι καψίματος όπως είπατε όλοι.

Υ.Γ:Και για να καταλάβετε τι εννοώ. Αν πάτε να δείτε τους δυνατότερους μονομάχους του παιχνιδιού (260-280 lvl έχω δει. Μπορεί να υπάρχουν και παραπάνω) έχουν πολύ λίγες μάχες. Όλη τους η εμπειρία πηγάζει από τους μαθητές τους... Sugoi!!! Respekt
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 23 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 64


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 04, 2009 2:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Deykalionas17

Αυτό με τη διαφήμιση δεν το είπα με αρνητική εννοια. Αν δεν το έκανες εσύ θα το έκανα εγώ Razz . Btw lvl 9 είμαι και αύριο μάλλον θα πάρω το 10ο. Πάντως ναι από ένα σημείο και μετά δεν παλεύεται μόνο με μάχες...

Πάντως ρε man έτσι από περιέργεια, επειδή τους έχω δει και γω αυτούς με τα 260 και 280 lvl πιστεύεις ότι δεν έχουν κάνει καμιά χακεριά? Μιλάμε για 60.000 μαθητές...έλεος δηλαδή
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NeVenEyUt-Q Retro games forever big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01916 seconds with 5 queries